کد خبر: 10008 | تاریخ انتشار: ۸:۲۵:۵۹ - دوشنبه ۲۴ شهر ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

روستایی که همه اهالی آن متجاوز جنسی هستند+تصاویر

ساکنان این روستا به دور از هر گونه محدودیت قضایی به زندگی روزانه خود می پردازند.
انسان می ماند که چگونه این همه ادم خلافکار در صلح و صفا در کنار یکدیگر زندگی می نمایند. این که چگونه این همه دزد و جنایتکار با صلح و صفا در این روستا زندگی می نمایند جای شگفتی است. ساکنان 200 نفری این روستا همگی صاحب جرم و جنایت هستند. کسی را نمی توان در این روستا یافت که خلافی مرتکب نشده باشد.این روستا به صورت خودمختار اداره می گردد.

01

در گوشه ای از منطقه اورگلیدز ایالت فلوریدا امریکا روستایی وجود دارد که ساکنان ان همگی متجاوزان جنسی هستند.ساکنان این روستا به دور از هر گونه محدودیت قضایی به زندگی روزانه خود می پردازند.

02

روستایی شگفت انگیز که در سال 2009 توسط کشیشی به نام “دیک ویترو”بنا شد. متجاوزان جنسی در امریکا بر اساس قانون حق ندارند از فاصله 300 متری به بچه ها نزدیک شوند.به خاطر وجود این مشکل این روستا بنا شد تا افراد بتوانند ازادانه و به صورت خودمختار اداره جامعه 200 نفری خود را بر عهده بگیرند و در حد امکان نسبت به اصلاح رفتار خود اقدام نمایند.

03

روستا دارای امکانات رفاهی و فرهنگی می باشد.افراد می توانند اوقات فراغت خود را در پارک سپری نموده و با رفتن به کلیسا روح پریشان خود را بازیابند.اکثر ساکنان روستا مرتکب خلافهای جنسی شده اند.برخی جزئی و برخی زیاد.به پای برخی از انها دستگاه جی پی اس نصب شده و توسط پلیس تحت کنترل هستند.برخی از افراد به اتفاق خانواده خود ساکن در این روستا هستند.پناهگاهی امن برای متجاوزان جامعه امریکا.منبع-شرق

04

05

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات