کد خبر: 10026 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰:۰۹ - چهارشنبه ۲۶ شهر ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

ورود معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در سکونت‌گاه‌های غیررسمی

مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور زنان و خانواده درخصوص اقدامات این وزارتخانه در حوزه زنان گفت: در وزارت راه و شهرسازی آنچه در حوزه زنان از طرف هیئت دولت و مجلس شورای اسلامی‌ مصوب می‌شود را موظف به اجرا هستیم؛ چه در حوزه عائله‌مندی و چه در خصوص کاهش ساعت کاری و مرخصی بانوان.
سودابه احسانی در گفتگو با خبرنگار مهرخانه، با بیان این مطلب افزود: اجرای امور فرهنگی در راستای توانمندی زنان و تحکیم بنیاد خانواده، از اقداماتی است که در این وزارتخانه انجام می‌دهیم. 
وی با تأکید بر اینکه حوزه فعالیت وزارت راه و شهرسازی فقط زنان شاغل در وزارتخانه نیست، افزود: در حال حاضر شرکت عمران بهسازی این وزارت‌خانه در حال نهایی‌کردن تفاهم‌نامه‌ای با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در خصوص وضعیت ساماندهی زنان در سکونت‌گاه‌های غیررسمی، زنان حاشیه‌نشین شهرها و زنان ساکن در بافت‌های فرسوده است و در واقع بخش گسترده فعالیت ما اختصاص به زنانی دارد که از خدمات وزارت راه و شهرسازی استفاده می‌کنند. 
مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور زنان و خانواده ادامه داد: در حوزه درون‌سازمانی نیز برای زنان شاغل اقداماتی چون برگزاری کارگاه‌های ویژه تخصصی و آموزشی، حمایت از توانمندی‌های تخصصی زنان، برگزاری نمایشگاه‌های ویژه برای توانمندسازی آنها انجام داده‌ایم.

13415_938

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات