کد خبر: 10127 | تاریخ انتشار: ۱۰:۱۸:۲۳ - شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳ | ۳ نظر | |

نامگذاری خیابانی در تهران به نام«مددکاران»

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران از نامگذاری خیابانی در تهران به نام «مددکاران» خبر داد.

سید حسن موسوی چلک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت:در فروردین ماه 1392طی نامه‌ای به شورای اسلامی شهر تهران در خواست نام گذاری خیابانی را در شهر تهران در محدوده میدان جلفا و میرداماد(محدوده آموزشگاه عالی خدمات اجتماعی سابق و دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی) به نام مددکاران اجتماعی داده شد.index

وی تصریح کرد: این موضوع به کمیسیون ذیربط ارجاع شد و پس از بررسی به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تهران رسید تادر محدوده شهرداری منطقه سه تهران خیابانی به نام مددکاران نامگذاری شود.

موسوی چلک هدف از پیگیری برای این نامگذاری را پاسداشت زحمات و تلاش‌های حرفه‌ای مددکاران اجتماعی ایران در بیش از نیم قرن دانست و افزود: بدون شک دیدن یا شنیدن اسامی مختلف حامل پیام‌هایی هستند ، نام مددکار اجتماعی نیز حامل پیام‌های مثبتی از جمله انسان دوستی و نوع دوستی و مسئولیت پذیری اجتماعی در قبال دیگران است.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ضمن سپاسگزاری از اقدام اعضای شورای اسلامی شهر تهران ابراز امیدواری کرد در تمامی شهر های ایران به همت شورای‌های اسلامی میدان یا خیابانی و یا بوستانی به نام مددکاران اجتماعی نامگذاری شود.همانگونه که در تهران نامگذاری خیابانی و در شهر کاخک خراسان رضوی بوستانی به نام مددکاران اجتماعی نامگذاری شد.
Jolfa (5)

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ دیدگاه مطلب براي " نامگذاری خیابانی در تهران به نام«مددکاران» " ارسال شده است.

 1. امیر مغنی باشی گفت:

  با سلام و احترام

  این اقدام ارزشمند انجمن ملی مددکاران اجتماعی ایران را ارج می نهیم. با سپاس از دوستان پرتلاش انجمن به خصوص آقای دکتر موسوی چلک

 2. مقدسیان گفت:

  ای کاش نام خیابان مددکاران اجتماعی بود نه فقط مددکاران .البته جای تشکر خسته نباشید هم دارد

 3. مفید گفت:

  واقعا جای تشکر داره.امیدوارم بیشتر ازاینها به حرفه ی دردناک مددکاری بهاداده بشه.

ارسال نظر


آخرین موضوعات