کد خبر: 1020 | تاریخ انتشار: ۲۰:۰۴:۲۶ - چهارشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۰ | بدون نظر | |

خساست، بهانه زن برای مطالبه مهریه ۲۰۰ سکه ای شد

خساست، بهانه زن برای مطالبه مهریه ۲۰۰ سکه ای شد
زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم خسیس است و باید مهریه ام که ۲۰۰ سکه طلاست را بپردازد تا در زندگی از او درخواستی نداشته باشم و اختلافی بر سر خساستش بین ما پیش نیاید.
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست دریافت مهریه خود را به قاضی شعبه ۲۴۰ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

 

این زن در برابر قاضی این پرونده با اشاره به اینکه حدود ۳ هفته از زندگی مشترک مان می گذرد، اظهار داشت: شوهرم خسیس است و من به دلیل آنکه نمی خواهم از ابتدای زندگی اختلافی پیش بیاید، مهریه ام را درخواست کردم تا در خصوص خساست شوهرم ناراحتی برایم پیش نیاید.

 

وی ادامه داد: شوهرم وضع مالی خوبی دارد ولی برای یک اسکناس هزار تومانی اش هم ارزش زیادی قائل است و به همان میزان نیز به آن وابسته است.

 

زن بار دیگر در برابر قاضی گفت: زندگیم را دوست دارم و نمی خواهم دچار تزلزل شود و دلیل اصلی درخواست مهریه ام، حفظ زندگیم است.

 

وی افزود: شوهرم باید با موضوع مهریه کنار آمده و بداند که پرداخت مهریه به نفع خودش است چون با گرفتن ۲۰۰ سکه طلا به عنوان مهریه دیگر درخواست پولی از او نخواهم داشت.

 

زن بیان کرد: چنانچه شوهرم مهریه ام را بدهد باید یک جشن بگیرم و همه را از این موضوع مطلع کنم چون این کار برای تمام اقوام عجیب است.

 

وی عنوان کرد: طی سه هفته زندگی مشترک زیر یک سقف شوهرم را به خوبی شناختم و می دانم باید با او چگونه رفتار کنم.

 

قاضی این شعبه به دلیل عدم حضور مرد و نبود مدارک لازم در خصوص اموال او، حکمی صادر نکرده و رسیدگی به پرونده مهریه را به روزی دیگر موکول کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات