کد خبر: 1024 | تاریخ انتشار: ۲۰:۱۲:۲۶ - چهارشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۰ | بدون نظر | |

۸ سال خوشگذرانی زن، پایش را به دادگاه باز کرد

مردی در دادگاه خانواده گفت: همسرم ۸ سال تمام به دنبال تفریح با دوستانش بود و اهمیتی به من نمی داد؛ دیگر تحمل این وضع را ندارم و خواهان جدایی هستم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه ۲۴۵ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این مرد در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه حدود ۸ سال از زندگی مشترک مان می گذرد، گفت: همسرم طی ۸ سال زندگی مشترک یک بار هم برای هیچ موضوعی از من اجازه نگرفته است و هر کاری را مستقلاً انجام می دهد.

وی ادامه داد: همسرم بدون اجازه من به جاهای مختلف می رود و من حق هیچ گونه اعتراضی را ندارم چون با هر اعتراض، او یکی از حقوقش را درخواست می کند.

مرد بیان کرد: می خواهم از همسرم جدا شوم چون تحمل رفتارهای او را ندارم؛ گویی من شوهر او نیستم و اهمیتی به من نمی دهد.

وی افزود: همسرم هر روز با دوستانش برای تفریح به بیرون از منزل می رود؛ در حقیقت از ساعت ۵ صبح مرا تنها گذاشته و ۱۰ شب به منزل می آید و انتظار دارد که من سکوت کرده و درخواستی مانند طلاق به دادگاه ارائه ندهم.

زن در دادگاه خانواده حضور داشت و با اشاره به اینکه یک فرزند ۳ ساله داریم، عنوان کرد: شوهرم به دنبال بهانه است چون من هیچ اشتباهی نکردم که بخواهد درخواست جدایی دهد.

وی ادامه داد: به فکر جوانی و تفریحم هستم که این موضوع شوهرم را عذاب می دهد و به همین دلیل می خواهد از من جدا شود؛ او باید بداند که حاضر به جدایی نیستم و با درخواستش کنار نمی آیم.

بعد از چند دقیقه سکوت، قاضی این پرونده زن و مرد را به مصالحه دعوت کرده و حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد همچنین از زن خواست که بیشتر در چارچوب خانه باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات