کد خبر: 10277 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۱۱ - پنجشنبه ۲۲ آبا ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

هند در برنامه کاهش جمعیت زنان را می‌کشد!

مسوولان هندی می خواهند جلوی رشد بسیار زیاد جمعیت میلیاردی خود را بگیرند اما گویا به جای کنترل آن، درحال کشتن زنان خود هستند.

به گزارش شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، به تازگی برنامه ای رایگان و ملی از طرف وزارت بهداشت و درمان هندوستان به عموم مردم عمدتاً فقیر و روستایی این کشور معرفی شد که طی آن می توانستند زنان خود را عقیم کنند اما حدود 80 زن هندی پس از اولین مراحل عمل جراحی عقیم سازی با بیماری های مختلفی روبرو شدند که در نهایت 8 نفر از آنان جان خود را از دست دادند.index

یکی از مقامات درمانی منطقه بیلاسپور در هند به خبرنگاران گفت این زنان با علائمی چون تب و حالت تهوع به بیمارستان مراجعه کرده بودند که متاسفانه هشت نفر از آنان مردند. هم اکنون 64 زن در وضعیت وخیمی به سر می برند. وضعیت در منطقه به حدی بحرانی است که وابستگان زنان کشته شده و بیمار با خشم شدید به بیمارستان محل ریخته و آشوب به پا کرده اند. مقامات بیمارستانی در منطقه می گویند هیچ قصوری در عمل انجام نداده اند اما مردم می گویند یک پزشک و دستیارش خیل عظیم مراجعه کنندگان را تحت عمل جراحی قرار می داده است. کیفیت و کمیت وسایل ایمنی و پزشکی نیز در این بیمارستان بسیار نگران کننده است. هندوستان یک میلیارد و 200 میلیون نفر جمعیت دارد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات