کد خبر: 10317 | تاریخ انتشار: ۷:۳۹:۰۷ - سه شنبه ۲۷ آبا ۱۳۹۳ | ۱ نظر | |

استخدام‌های بهزیستی با اولویت نیازهای مددکاری اجتماعی خواهد بود

معاون مرکز فناوری ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی کشور گفت: از مدیران کل استان‌ها انتظار می‌رود در کوتاه‌ترین زمان ممکن ساختار، تشکیلات و فضای فیزیکی مراکز تأمین و توسعه‌ را بر اساس دستورالعمل‌های سازمانی و شاخص‌های منطقه‌ای تشکیل داده و آن را اجرایی کنند.

حسین امیرانی در خصوص منابع اعتباری و نیروی انسانی مورد نیاز این واحدها گفت: منابع موجود برای اداره‌ این مراکز کفایت می‌کند و نیروی انسانی مورد نیاز از طریق جابجایی نیروهای دولتی بخش‌های عملیاتی که در مراکز واگذار شده باقی مانده‌اند یا از سایر واحدهای اداری، تأمین می‌شوند.IMG13065610

وی ادامه داد: اگر مجوز استخدام از سازمان برنامه صادر شود، استخدام‌های جدید با اولویت نیازهای مددکاری اجتماعی که اصلی‌ترین خدمات این مراکز را بر عهده دارند به تأمین نیروی انسانی این مراکز اختصاص خواهند یافت.

امیرانی با بیان اینکه نظارت بر مراکز واگذار شده نیز در همین واحدها انجام خواهد شد گفت: با طراحی مدل‌های الکترونیکی نظارت و استفاده از امکانات جدید نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، بر تمام واحدها و مراکز عملیاتی واگذار شده، نظارت خواهیم داشت تا حقوق مددجویان، مردم و خدمات‌گیرندگان حفظ شود.

وی تأکید کرد: بخش‌های حاکمیتی بهزیستی مانند شیرخوارگاه‌ها واورژانس اجتماعی نیز بر اساس قوانین خاص این بخش‌ها اداره می‌شوند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ دیدگاه مطلب براي " استخدام‌های بهزیستی با اولویت نیازهای مددکاری اجتماعی خواهد بود " ارسال شده است.

  1. تاجیک گفت:

    پس چه موقع این مجوزمیخواهد صادرشه من بااینکه کارشناسی مددکاری اجتماعی دارم وبه نظرخودم توانایی های لازم رادارم اما هنوزکارندارم

ارسال نظر


آخرین موضوعات