کد خبر: 10361 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴:۴۵ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ | بدون نظر | |

مرگ کودک خردسال زیر شکنجه‌های زن کولی

زن کولی که پس از شکنجه کودک خردسال او را به قتل رسانده و در خیابان رها کرده بود، در تحقیقات پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم، دوازدهم آبان امسال، مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از کشف جسد پسر بچه ای در کنار امامزاده ابراهیم شهرستان آمل خبر داد. با اعلام خبر، کارآگاهان جنایی پلیس راهی محل شدند و دیدند پسر دو ساله ای کنار سرویس بهداشتی امامزاده روی زمین افتاده است.

متخصصان پزشکی قانونی اعلام کردند آثار سوختگی با سیگار و جراحت روی بدن پسر بچه مشهود بوده و از زمان مرگ او کمتر از 24 ساعت می گذرد.

کارآگاهان جنایی با جسد پسر بچه ای مواجه بودند که هیچ مدرک هویتی همراه نداشت و از سویی اهالی محل او را تا به حال ندیده بودند.

باتوجه به ظاهر پسر بچه، این احتمال داده شد پسرک از کولی های دوره گردی باشد که در همان حوالی ساکن هستند. به این ترتیب کارآگاهان سراغ کولی ها رفتند و به تحقیق از آنها پرداختند.1111

کولی ها با دیدن عکس پسر بچه او را شناسایی کردند و یکی از ساکنان محل به پلیس گفت: «این عکس آرین است، مادرش را خوب می شناختم. پدرش قبل از تولد آرین فوت کرد. زن جوان هم مدتی بعد از آن که بچه اش را به دنیا آورد، جان خود را از دست داد. مادر آرین با زن جوانی به نام شهلا دوست بود، بعد از مرگ مادر، شهلا بچه را با خود برد تا از او نگهداری کند.»

با اطلاعات به دست آمده، بررسی ها برای یافتن زن جوان که تنها مظنون پرونده بود، ادامه یافت. با بررسی های صورت گرفته شهلا شناسایی و برای تحقیقات به اداره آگاهی انتقال داده شد.

زن جوان در ابتدا منکر اطلاع از قتل شد و ادعا کرد که آدم ربایان کودک را به قتل رسانده اند. ماموران که متوجه تناقض گویی های متهم شده بودند به بازجویی ها ادامه دادند که زن جوان بناچار به قتل اعتراف کرد و گفت: «مادر آرین دوست صمیمی ام بود و بعد از مرگش آرین را نزد خودم نگه داشتم. اما در اصل او را نزد خودم بردم تا بهتر بتوانم کسب درآمد کنم. مدت هاست که گدایی می کنم و وجود یک کودک در کنارم، باعث می شد مردم بیشتر به من کمک کنند.»

او ادامه داد: برای آن که مردم دلشان برای پسر بچه بسوزد، او را با سیگار می سوزاندم یا کتکش می زدم. تا کودک مظلوم تر به نظر برسد و کمتر شیطنت کند. اما یازدهم آبان زمانی که داشتم که او کتک می زدم، حال آرین بد شد و فوت کرد. من که از مرگ او ترسیده بودم و می دانستم در این مرگ مقصر هستم، بچه را درآغوش گرفتم و جنازه اش را کنار امامزاده رها کردم.

سرهنگ عظیمی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران گفت: «با اعترافات زن جوان به جنایت، او با قرار بازداشت روانه زندان شد.»

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات