کد خبر: 10497 | تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴:۴۹ - جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳ | ۳ نظر | |

فراخوان فدراسیون برای ترجمه پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی

فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی از همه اعضای خود خواست تا پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی را به زبانهای خود ترجمه کنند و در اختیار سایت این فدراسیون قرار دهند.

وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی ایران– فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی این بار سه ماه زودتر، پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی را رونمایی کرد. همه ساله سومین سه شنبه ماه مارس به عنوان روز مددکار اجتماعی نامیده می شود که این روز در سال 2015 برابر 17 مارس و مصادف با 26 اسفند 1393 خواهد بود.

عبارتی که از سوی فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی به عنوان شعار اصلی این روز اعلام شده “ارتقاء شأن و ارزش انسانها” ست که مطابق با دومین ستون دستور کار جهانی مددکاری اجتماعی و توسعه اجتماعی است.

بنا بر اعلام وبسایت رسمی این فدارسیون، مقرر شده تا در سال جدید پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی به زبانهای مختلف ترجمه و در این وبسایت به نمایش درآید. بنابراین طی فراخوانی از کلیه کشورها خواسته شده تا متن رونمایی شده را به زبان کشور خود ترجمه و به سایت فدراسیون ارسال نمایند.

این فدراسیون همچنین اعلام نموده است که ترجمه هایی که از سوی افراد حقیقی ارسال می شود باید به تأیید انجمن ملی مددکاری اجتماعی عضو فدراسیون رسیده باشد.

تاکنون علاوه بر ترجمه انگلیسی، ترجمه های آلمانی و عربی این پوستر در وبسایت فدراسیون درج گردیده است./

 

ifsw_103640-6

 

 

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ دیدگاه مطلب براي " فراخوان فدراسیون برای ترجمه پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی " ارسال شده است.

 1. با سلام و احترام؛ با اجازه همه اساتید بزرگوار حوزه مددکاری اجتماعی ایران ما این پوستر رو ترجمه و آماده کردیم. در صورت تمایل انجمن مددکاران اجتماعی ایران می توانیم کلیه کارهای گرافیکی و … را هم انجام بدهیم. با احترام. جواد طلسچی یکتا- مدیریت وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان.

 2. با سلام واحترام
  از زمانی که این موضوع اعلام شد انجمن به عنوان عضو فدراسیون جهانی پیگیر شد تا با با زحمتی که آقای طلسچی کشیدند (و سپاسگزار ایشان هستیم) از طریق کمیته اموربین الملل برای فدرسیون جهانی ارسال شد.چون همزمان شد با تعطیلی سال جدید میلادی احتمالا باتاخیر رویسایت فدراسیون بارگذاری شود.
  موسوی چلک

 3. جناب آقای سید حسن موسوی چلک
  ضمن سلام و عرض ادب و احترام؛
  بدینوسیله از لطف و حسن توجه انجمن مددکاران اجتماعی ایران نسبت به پذیرش و تأیید پوستر ترجمه شده فارسی روز جهانی مددکاری اجتماعی توسط اینجانب که بی شک بزرگترین افتخار بنده در طی ۱۲ سال حضور در عرصه های مختلف مددکاری اجتماعی بوده است بینهایت سپاسگزارم.
  با سپاس مجدد
  جواد طلسچی یکتا

ارسال نظر


آخرین موضوعات