کد خبر: 10671 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۱۰ - دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ | ۴ نظر | |

ماه مارس،ماه جهانی مددکاری اجتماعی

 

مدت زمان زیادی تا آغاز ماه مددکاری اجتماعی در دنیا نمانده است .روز ،هفته  و ماه مددکاری اجتماعی هر ساله بهانه ای است برای تجلیل از مددکاران اجتماعی برگزیده جهان در زمینه های مختلف . و هر ساله در بیشتر کشورهای جهان به این مناسبتها برنامه های گوناگون و متنوعی برگزار می شود .

امید بر اینکه مددکاران اجتماعی کشورمان نیز با برگزاری برنامه های مختلف همگام با جامعه جهانی مددکاران اجتماعی ، به استقبال ماه مددکاری اجتماعی بروند.

شایان ذکر است همکاران وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی مشتاقانه آماده دریافت مقالات و مطالب ترجمه شده کاربران محترم از طریق info@a-sasw.com هستند.

banner

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۴ دیدگاه مطلب براي " ماه مارس،ماه جهانی مددکاری اجتماعی " ارسال شده است.

 1. کامبیز عوض زاده :

  با سلام در ایران ماه عزای مددکاری نزدیک است، البته فکر میکنید اینجانب جز ان دسته از بدبینان میباشم ، نه اینطور نیست این یک واقعیت است وقتی یک تکنسین علوم ازمایشگاهی میشود مسئول مددکاری در یک نهاد یا اداره و کارشناسی ارشد مددکاری همان اداره میشود مسئول روابط ، و ان مسئول اصلا مددکاری را قبول ندارد باید برای مددکاری کشور و مسئولین امر مددکاری و متولین مددکاری یک ماه غزا گرفت و نتیجه این رویکرد میشود میلیونها بیمار جسمی، روحی ،احساسی و میلیونها اسیب اجتماعی، ای برادر و خواهر گرامی در دنیا امضای یک مددکار از چنان ضمانت اجرایی در حل مشکلات مردم برخوردار است که خود مردم این چشنها را برای مددکاران تدارک میبینند. ما که دیگر بیخیال مددکاری شدیم و الان با دارا بودن دکتری مددکاری در شهر شیراز مشغول دست فروشی و شبها در منزل خود مشغول تالیف کتابهای در حوزه مددکاری برای اولین با در ایران هستیم و انشاا… در صورت ایجاد فرصت مناسب و اهمیت دادن مسئولین به مددکاری این کتابها که بعضی از انها تالیف شده به زیر چاپ خواهد رفت. در غیر اینصورت برای دل خودم این مطالب را خواهم نوشت.

 2. هم استانی دکتر عوض زاده( کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی) :

  امیدوار به بهبود اوضاع مددکاری اجتماعی در کشورمون هستم.
  فقط اینو باید بگم که تعداد مددکارانی که مثل دکتر عوض زاده از گفتن واقعیت رشته و جامعه هراسی نداشته باشند کمه.

 3. کامبیز عوض زاده :

  با سلام هم استانی گرامی چرا ترس داشته باشم، حقایق باید گفته شود، البته اگر انتقاد میکنم راهکار هم ارائه میدهم، راهکار اینست که حق به حق دار برسد و پست گیر غیر متخصص تحت هیچ شرایطی حق ندارد بجای مددکار بنشیند،چراکه جامعه و جمعیت به دلیل ندانم کاری این افراد فرصت طلب رو به نابودی است،و مسئولین باید به این نکته توجه داشته باشند که هر کشوری تشکیل شده است از حاکمیت، قلمرو و جمعیت و با توجه به اینکه دشمنان این اب و خاک رکن اصلی و پشتوانه نظام یعنی جمعیت را مورد تهاجم ناجوانمردانه خود قرار داده اند، متاسفانه در داخل بعضی افراد بی لیاقت با اشغال پست مددکاری در ادارات و سازمانهای متولی مددکاری و سلامت دانسته همراه شده اند با دشمنان خارجی و این را بد نیست بدانید که مقام معظم رهبری فرمودند در این برهه حساس هر اشتباهی در جامعه گناهی نابخشودنی است و بلاها مصیبت نیست بلکه بی خردی است.لذا من از شما میخواهم ادرس سایت را به همه مددکاران در استان و سایر استانها بدهید. با سپاس فراوان

 4. مددکار جویای کار :

  کدوم مددکارا؟ من که استان خودمون مازندران مددکار ندیدم واقعا بی معرفتن و اصلا نمیدونن ارزش و اصول مددکاری چیه

ارسال نظر


آخرین موضوعات