کد خبر: 10684 | تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲:۵۵ - دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ | ۲ نظر | |

پوستر روز مددکار اجتماعی به زبان فارسی در سایت فدراسیون جهانی قرار گرفت

ترجمه فارسی پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی روی وبسایت فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی قرار گرفت.

وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی– حسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران عنوان نمود فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی در اواخر دسامبر 2014 طی یک اقدام ابتکاری به تمامی اعضای خود در سراسر جهان فراخوان نمود تا پوستر تعیین شده برای روز جهانی مددکار اجتماعی را به زبان های کشور خود ترجمه کنند. ترجمه های ارسال شده می بایست به تأیید مرجع ملی  آن کشور که انجمن های ملی مددکاری اجتماعی برسد.

به گفته وی، در ابتدا این پوستر به سه زبان اصلی انگلیسی، عربی و آلمانی بر خروجی سایت قرار گرفت و پس از آن ترجمه های ترکی، اسپانیولی، روسی، یونانی و اسلواکی به آن اضافه شد.

موسوی چلک افزود، از ایران نیز ترجمه ای تهیه شد و پس از تأیید و اصلاح از سوی بخش بین الملل انجمن به صورت رسمی به فدراسیون ارسال گردید.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران اظهار داشت، نسخه فارسی پوستر با همت آقای جواد طلسچی یکتا و همکاران ایشان تهیه شده است و به زودی از سوی انجمن از ایشان تقدیر به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است این پوستر روز گذشته به عنوان دهمین زبان در سایت فدراسیون به نمایش درآمد.

جهت مشاهده کلیک کنید

 

ifsw_103640-6  ifsw_103640-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۲ دیدگاه مطلب براي " پوستر روز مددکار اجتماعی به زبان فارسی در سایت فدراسیون جهانی قرار گرفت " ارسال شده است.

  1. کارشناس ارشد مددکاری :

    لایک

  2. رضایی :

    سلام . وجود پوستر فارسی روز جهانی مددکاری اجتماعی در سایت فدراسیون جهانی مددکاری اجتماعی افتخار بزرگی است که مرهون زحمات و تلاشهای انجمن مددکاران اجتماعی ایران در به عضویت رساندن مددکاران اجتماعی ایران در نظام جهانی مددکاری اجتماعی است. بدینوسیله از زحمات آقای طلسچی بخاطر ترجمه و آماده سازی پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی به زبان فارسی با این کیفیت عالی متشکرم.

ارسال نظر


آخرین موضوعات