کد خبر: 10714 | تاریخ انتشار: ۲۱:۱۹:۳۷ - یکشنبه ۵ بهم ۱۳۹۳ | ۱۰ نظر | |

کارزار رسانه ای به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱۰ دیدگاه مطلب براي " کارزار رسانه ای به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی " ارسال شده است.

 1. مددکار اجتماعی :

  با سلام. اقدام رسانه ای با ارزشی است. من همراه شما خواهم بود.

 2. کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی :

  تحرکات رسانه ای در هر جامعه ای نشان از پویایی اندیشه هاست. موفق باشید.

 3. از دوستان و همراهان :

  سلام و درود بر شما عزیزان که به فکر رساندن صدا و موضع مددکاران اجتماعی ایران به کل دنیا هستید! بله بگذارید دنیا بفهمد ما طالب صلح و آرامشیم و نه جنگ و آتش و …

 4. پاینده باشید :

  سلام . امروز بسیار بسیار خوشحالیم که شاهد اینچنین تحرکاتی از مددکاران اجتماعی ایران در فضای رسانه ای و مجازی هستیم و امیدواریم که اینگونه فعالیتها هر روز بیشتر و بهتر از روز قبل تداوم داشته باشد. پاینده، پیروز و سربلند باشید.

 5. معصومه رضایی :

  با نظرات همکاران موافقم. امیدوارم این تحرکات ادامه دار باشد. موفق باشید.

 6. معصومه رضایی :

  سلام و درود بر شما . تا جایی که من اطلاع کسب کردم در این کارزار رسانه ای از یک مبحث بزرگ و مهم علمی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران معرفی و رونمایی بعمل خواهد آمد ولی اینکه در کدام روز یا در کدام مرحله از اجرای این طرح صورت خواهد گرفت بی اطلاع هستم. ضمنا من با دو مقاله این کارزار را همراهی خواهم کرد.

 7. مقصر ما نیستیم :

  سلام و درود بر شما. بر تحسین برانگیز بودن این حرکت جدید و جالب شکی نیست ولی من افسوس می خورم که چرا نباید بزرگان مددکاری اجتماعی ایران شما عزیزان را در این مسیر همراهی کنند و یا کمترین تشویق و ترغیب داشته باشند. من از کاربران سایت تخصصی شما هستم. من در روزهای اخیر کلیه مصاحبه ها رو دیدم ولی کمترین نشانه ای از توجه بزرگان مددکاری ایران نسبت به این حرکت رسانه ای نبود و این به نظر من یک آسیب بزرگ در جامعه مددکاری ایران تلقی میشود اما این را هم عرض کنم که بدون توجه به این بی توجهی ها به راه خود ادامه بدهید و بدانید ما شما را حمایت و همراهی خواهیم کرد. ناصری از اهواز.

 8. درود بی کران بر برگزار کنندگان و حامیان کارزار سلامت محور .

 9. از همراهان کارزار :

  با دقت بر روند مسیر کارزار رسانه ای شما متوجه مسیر جدید این حرکت شدم. احتمالا در ماه مارس مسیر محتوایی مقالات مددکاران متفاوت خواهد بود.

 10. از همراهان کارزار :

  واقعا عالی هستید. شما مددکاران واقعی هستید. موفق باشید عزیزان.

ارسال نظر


آخرین موضوعات