کد خبر: 10756 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲:۰۳ - شنبه ۱۱ بهم ۱۳۹۳ | ۳ نظر | |

هدف از کارزار رسانه ای به مناسبت روزجهانی مددکاری اجتماعی چیست؟

سایت تخصصی مددکاران اجتماعی – مدتی است در برخی سایتها و وبگاههای فضای مجازی شاهد تبلیغات و شور و شوق رسانه ای درباره  کارزار رسانه ای هستیم  که درصدد هستیم در این مکتوب کوتاه  به روشنتر شدن و رفع برخی ابهامات در این رابطه بپردازیم.

کارزار رسانه ای یا به بیان بهتر فراخوان ارسال مقالات و مطالب مرتبط با روز جهانی مددکاری اجتماعی در حقیقت یک حرکت جمعی است به همت مدیران وب سایتهای مددکاری اجتماعی از طریق انتشار مشترک مقالات و مطالب کاربران، صاحبنظران و عموم مددکاران اجتماعی  با اهداف :

به چالش کشیدن افکار ، نگرشها و نظرات مددکاران اجتماعی در ارتباط با شاخصهای اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی مددکاری اجتماعی

بایدها و نبایدهای موجود و ضروری برای گرامیداشت یادبودها و مناسبتهای حرفه مددکاری اجتماعی و نحوه مشارکت آنها در موارد مذکور.

تحلیل مسائل و نحوه تعامل با نهادها و سازمانهای بین المللی جهانی حرفه مددکاری اجتماعی از طریق بارش افکار و تقویت رویکرد همگرایی با جامعه جهانی مددکاری اجتماعی.

تبادل علم و  ارائه راهکارهای عملی و راهبردی برای برگزاری کنفرانسها و کنگره های مشترک با اصحاب و اساتید موفق و صاحبنظر در عرصه های مختلف جهانی .

افزایش اختیارات مددکاران کشورمان از طریق الگو گیری از سبک کار و چگونگی توسعه آن در جوامع مددکاران موفق

به تحرک در آوردن صاحبنظران و مددکاران اجتماعی در مشارکت هرچه بیشتر در مناسبتها و عرصه های مختلف علمی و کاربردی و بهره مندی متقابل از نظرات و افکار

و نهایتا تحکیم مناسبت ماه و روز جهانی مددکاری اجتماعی در جامعه مددکاران اجتماعی کشورمان و برگزاری مناسبتها و برنامه ها در بزرگداشت این ماه و روز

10957672_636281196494654_2829370593862436682_n

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ دیدگاه مطلب براي " هدف از کارزار رسانه ای به مناسبت روزجهانی مددکاری اجتماعی چیست؟ " ارسال شده است.

 1. مسعود تابش :

  با سلام؛
  بسیار عالی است. موفق و موید باشید.

 2. م.د :

  بسیار به جا و مناسب.
  واقعاً خوشحال شدم از خبر کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی. خبر خیلی خوبی بود واسم. سپاس از همه ی عزیزان ساعی در این زمینه و در کل عرصه های مددکاری اجتماعی.

 3. دانشجو :

  عالیه. موفق باشید و مستدام

ارسال نظر


آخرین موضوعات