کد خبر: 10801 | تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰:۵۵ - یکشنبه ۱۹ بهم ۱۳۹۳ | ۱۰ نظر | |

تخصصی ترین واحدهای مددکاری اجتماعی متعلق به بانکهاست

آقای موحدی مددکار اجتماعی بانک ملی در افتتاحیه همایش برنامه ریلکسیشن و یوگای خنده که به همت واحدIMG_0811 مددکاری استان اردبیل و به مناسبت دهه مبارک فجر  برگزار شد واحدهای مددکاری اجتماعی بانک ملی را جزء تخصصی ترین واحدهای مددکاری در کشور عنوان کردند.به گفته ایشان همه مددکاران اجتماعی واحدهای بانک ملی در سراسر کشور حداقل لیسانس مددکاری اجتماعی داشته و تخصصی ترین فعالیتهای مددکاری اجتماعی در بانک ملی صورت می پذیرد.این مدرس دانشگاه نقش مددکاران اجتماعی در رسیدگی به مشکلات کارکنان و کاهش استرس کاری را مهم ارزیابی نموده و از حمایت سازمان بانک از فعالیتهای مددکاران تجلیل به عمل آوردند.در این همایش آقای اکبرپور رئیس بانک ملی اداره امور شعب استان اردبیل و خانم دکتر کیامرثی از اساتید دانشگاه به ایراد سخنرانی در مورد نقش کاهش استرس شغلی در بازدهی کار و لزوم استفاده از آخرین راهکارهای نوین علمی پرداختند.

 

IMG_0824

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱۰ دیدگاه مطلب براي " تخصصی ترین واحدهای مددکاری اجتماعی متعلق به بانکهاست " ارسال شده است.

 1. کامبیز عوض زاده :

  با سلام جای قدر دانی و سپاس دارد ، بهزیستی هم همینطور غیر تخصصی ترین واحدهای مددکاری را دارا میباشد.

 2. جالبه :

  بهزیستی با داشتن ادعای “بزرگترین شبکه مددکاری اجتماعی کشور” از غیرمتخصصین این رشته بهره می گیرد در حالی که خیل عظیم مددکاران اجتماعی متخصص و با تحصیلات عالیه بیکار هستند.

 3. ضمن سلام و عرض ادب و احترام خدمت همکاران محترم ؛ اساتید بزرگوارم ؛ جناب آقای دکتر عوض زاده عزیز و جناب آقای موحدی بزرگوار، امروز نیاز به اجرای پروژه ملی آسیب شناسی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی ایران بیش از هر زمان دیگری ضروریست و امری اجتناب ناپذیر تلقی می گردد. امروز دیگر باید مبحث کارآمدی مددکاری اجتماعی ، با لحاظ نمودن تفاهم و همدلی و انسجام در همه حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی مورد ارزیابی دقیق و علمی قرار بگیرد. اصول مددکاری اجتماعی و اهداف این حرفه تخصصی باید بروزرسانی علمی و دقیقا بومی سازی بشوند. بنابراین و بعنوان مثال ترجمه متون و کتب تخصصی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی بسیار مفید و موثر هستند ولی به تنهایی نمی تواند کارساز و تعیین کننده باشد. بنابراین تا زمان اقدامات تخصصی فوق الذکر نمی توانیم با قاطعیت در خصوص موفقیت و یا کارآمدی این حرفه در هر سازمان و ارگانی قضاوت کنیم. ارادتمند شما؛ جواد طلسچی یکتا

 4. مددکار :

  تورو خدا اینقد حرف نزنین و شعار ندین.
  خوب یه کم هم عمل کنین
  از ده سال قبل که من وارد این رشته شدم همش دارم می شنوم که باید آسیب شناسی کنیم باید اینکار کنیم باید اون کار کنیم
  خوب عزیز من پس چرا شروع نمیکنین؟
  نکنه منتظر هستین واستون فرش قرمز پهن کنن؟
  عزیزانم حق گرفتنیس نه دادنی!

 5. اتفاقا اصلا حرف نیست. حداقل اینکه ما در حوزه مراکز مددکاری اجتماعی کل کشور داریم اینکار رو انجام میدیم. متاسفانه یکی از بزرگترین آسیب ها همینجاست!!! همین مدل نگاهها و نقطه نظرات منفی است. هیمن مدل نگاههای متاسفانه طلبکارانه و صرفا منفی و پوچ و مسلما بی اثر. فقط انتقادات پوچ از اساتید و مراجع مددکاری اجتماعی … انتقادات غیر موثر و بدون راهکار از این سازمان و آن سازمان متولی… یقیین بدانید ما باید تغییر رو از خودمون شروع کنیم تا به مددکاری اجتماعی واقعی و صحیح برسیم. من تعجب می کنم مددکاری که با این ادبیات صحبت می کنه و با این عینک به سازمانها و اساتیدش نگاه میکنه و قضاوت می کنه چطور میتونه به جامعه هدفش کمترین کمکی داشته باشه؟!

 6. کامبیز عوض زاده :

  با سلام خدمت مددکاران واقعی از انجایکه یکی ار رسالت های مددکاران بیان مشکلات و کمبودهای موجود در سازمانها و ارگانهای متولی مددکاری و ارائه راهکار مناسب میباشد،خواهشمند است مددکاران محترم تحت هیچ شرایطی نسبت به مددکاران دیگر بی احترامی نکنند، و از انجایکه که بنده دستفروشی بیش نیستم به علت مشغله کاری به مدت پنج سال از خدمت شما مرخص و از اینکه مرا تحمل کردید متشکرم.

 7. جناب اقای طلسچی :

  جناب اقای طلسچی فقط انتقاد نیست اسیب اجتماعی وروانی که بهزیستی مسول ان هست ببینید توسط چه کسانی کارشناسی میگردد فوق لیسانس مددکاری وروانشناسی در بهزیستی از بیکاری در واحد پیشگیری داره نامه زیرو رو میکند بیمار روانی معلول جسمی وذهنی در حسابداری دنبال پول فاکتور هزینه درمانی است مداخلات روانی واجتماعی ومشاوره مال اینها نیست کسانی می ایند تشکیل پرونده اجتماعی یا روانی میدهند وحقوقی تعین میشود وهر ماه برای همین حقوق چهل وپنجا هزار تومانی بیست هزار تومان کرایه ماشبن میدهد در بهزیستی کسی سراغ مدجو نمیاید اگر مدجو امد وارد سیستم کاغذ بازی میشود ااین همه مدجو واسیب اجتماعی در بهزیستی تحت پوشش هستند چند تا کار تحقیقی وپژو هشی از سازمان بیرون امده واسیب شناسی کرده اند اورژانس اجتماعی را برای ناکا رامدی کارشناسان خود بوجود اوردند شاید مشکل را کم کند دستاورد ونتیجه علمی وپژوهشی وراه حلها کجاست کارشناس مسول توانایی دادن یک امار را ندارد کل کشور جندتا معلول دارد چند نفر تحت پوشش هستند چکار میکنند امار ها فقط برای گرفتن بودجه هست وگرنه ریس بهزیستی که پزشک هست چکار به امار فقط امضائ میکند کارشناس اضافه کارش را میگیرد بدنه کارشناسی بهزیستی باید تغیر کند وگرنه کار در بهزیستی انقدر زیاد هست مددکار شبانه روزی می خواهد در خیابانهای شهر بهزیستی مددکار وروانشناس داشته باشد تا پیشگیری در سازمان بهزیستی معنی واقعی خودش تلاش در جهت زندگی افراد وخانواده ها وجامعه باشد و…….

 8. نسترن صفری :

  با سلام و خسته نباشید
  من فارغ التحصیل رشته مد کاری اجتماعی در سال ۱۳۸۹ هستم و نفره دوم دانشگاه ولی تا کنون متاسفانه نتوانستم در حوزه رشته ممدکاری مشغول به کار شوم خیلی تلاش کردم ولی نتیجه ای ندیدیم.

 9. با سلام و عرض و ادب و احترام
  یکی از لوکس ترین واحدهای مددکاری بانک ها هستند الحمد الله بودجه خوب که در اختیار مددکارانشان هست خدمات خوب هم می دهند ولی اینکه تخصصی ترین واحدهای مددکاری را داراست این جای سوال داره ما در کشورمان فیلدهای تخصصی مددکاری بسیار زیادی داریم که همکاران ما که دارای تخصص هستند دارند خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهند . افرادی که کمترین بودجه ها را در اختیار دارند و اون موقع است که هنر و خلاقیت مددکاری معلوم می شود .
  با احترام . مینا آروانه

 10. مددکار اجتماعی :

  برادر موحدی عزیز میشه بگید مددکاران اجتماعی در بانک با توجه به کدام رویکرد وچه روشی استرس کارمندان بانک را کاهش می دهند .بسیار خوشحال میشم که این مدل و رویکرد رو مطرح نماید تا دیگر مددکاران اجتماعی هم ان را کاربردی کنند

ارسال نظر


آخرین موضوعات