کد خبر: 10942 | تاریخ انتشار: ۷:۳۳:۳۰ - چهارشنبه ۶ اسف ۱۳۹۳ | ۶ نظر | |

کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی کتاب می شود

 

پس از گذشت 18 روز از اجرای این کارزار رسانه ای، با اطمینان می توان عنوان کرد که ما یک وحدت بی نظیری را تمرین و تجربه کردیم که آنرا تحقق راستین وحدت مددکاران اجتماعی ایران تلقی، نامگذاری و اعلام می کنیم.

شایان ذکر است با توجه به غنای علمی – محتوایی یادداشتها و مقالات دریافتی و انتشار یافته در این کارزار رسانه ای، امروز در صدد تدوین و چاپ و انتشار گسترده کتابی با محتوای تجارب و نتایج حاصل از این حرکت رسانه ای به همراه تعداد 20 مقاله از مقالات و یادداشتهای برتر انتشار یافته، تحت عنوان کتاب کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران به مناسبت ماه جهانی مددکاری اجتماعی 2015 هستیم.mrteleschivirayesh

انتخاب مقالات برتر با تشخیص تیم تخصصی متشکل از اساتید برجسته حوزه مددکاری اجتماعی ایران خواهد بود و کلیه هماهنگی های لازم در خصوص چگونگی فرایند لازم در مسیر تحقق یافتن مبحث چاپ و انتشار گسترده کتاب مذکور، با راهنمایی ها و مشاوره یکی از اساتید معتبر دانشگاهی که تجارب ارزشمندی در این زمینه دارند صورت پذیرفته است و قرار بر این شد که پس از اتمام این حرکت رسانه ای، کلیه مراحل در یک مدت زمان مشخصی طی بشود.

جواد طلسچی یکتا

دبیر کمیته اجرایی کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۶ دیدگاه مطلب براي " کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی کتاب می شود " ارسال شده است.

 1. یک مددکار اجتماعی :

  اقدام بسیار خوب و متفاوتی است. موفق باشید.

 2. از همراهان کارزار :

  خیلی عالی میشه واقعا. با این حساب این کارزار رسانه ای برای همیشه ماندگار خواهد شد. من حقیقتش هیچ وقت به جنبه کثرت وحدت مددکاران در این قضیه فکر نکرده بودم! و هر چه به جلوتر میریم جنبه های متفاوتی از این حرکت برای ما نمایان می شود. سپاس .

 3. از همراهان جدید کارزار :

  شما نمیتونید تصور کنید که این تحرکات رسانه ای در حوزه مددکاری اجتماعی تا چه اندازه ای موجب ارتقاء امید به آینده مددکاران اجتماعی ایران شد. درود بر متفکر یا متفکران این کارزار رسانه ای.
  با سپاس فراوان
  دانشجوی کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی

 4. علیرضا طاهری :

  سلام و درود خدمت شما مددکاران فرهیخته . برنامه های بسیار خوبی دارید. موفق باشید.

 5. محسن محمدی :

  اقدام بسیار با ارزشی است جناب آقای طلیسچی عزیز. موفق باشید.

 6. فرناز بابایی :

  سلام و تبریک. من شیفته این بخش شدم: ما یک وحدت بی نظیری را تمرین و تجربه کردیم که آنرا تحقق راستین وحدت مددکاران اجتماعی ایران تلقی، نامگذاری و اعلام می کنیم.

ارسال نظر


آخرین موضوعات