کد خبر: 11303 | تاریخ انتشار: 0:00:29 - سه‌شنبه 7 آوریل 2015 | بدون نظر | |

۲۰ خرداد، آخرین مهلت ارسال مقالات به کنگره بین المللی دانش اعتیاد

معاون پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور [آخرین مهلت ارسال خلاصه مقالات به نهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد را ۲۰ خردادماه اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر،محسن روشن‌پژوه از برگزاری نهمین کنگره بین‌المللی دانش اعتیاد در شهریورماه جاری خبر داد و گفت: این کنگره با هدف ایجاد تحقیقات مشترک میان‌رشته‌ای در راستای پیشگیری، درمان و توانبخشی اعتیاد، توسط مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکز تحقیقات سوء مصرف و وابستگی به مواد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با همکاری سازمان بهزیستی کشور، مرکز ملی مطالعات اعتیاد و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار می‌شود.1608508

معاون پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور بیولوژی اعتیاد، ژنتیک و اپیژنتیک، ارزیابی آزمایشگاهی و سنجش اعتیاد، مصرف الکل و عوارض آن، روان‌درمانی‌های اعتیاد، رفتارهای جنسی در مصرف مواد، پرستاری و مددکاری در اعتیاد، مشکلات جسمی در مصرف مواد، اختلالات همراه روانپزشکی در اعتیاد، پژوهش در اعتیاد و اپیدمیولوژی مصرف مواد، پیشگیری از اعتیاد، اعتیاد و مسایل قانونی، اعتیاد و ابعاد فرهنگی، ابعاد شناختی اعتیاد، درمان و بازتوانی در اعتیاد، اعتیاد در کودکان و نوجوانان، مسائل اجتماعی و اعتیاد، اعتیاد در گروه‌های خاص، اعتیاد در زنان، رفتارهای اعتیادی (خوردن، بازی و . . .) را از محورهای این کنگره برشمرد.

وی در پایان یادآور شد: علاقمندان تا ۲۰ خردادماه فرصت دارند نسبت به ارسال خلاصه مقالات به نهمین کنگره بین‌المللی دانش اعتیاد اقدام کنند.

یادآوری می‌شود، نهمین کنگره بین‌المللی دانش اعتیاد ۱۸ لغایت ۲۰ شهریورماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی با حضور اندیشمندان، پژوهشگران و مسئولان و درمانگران حوزه اعتیاد در کشور و منطقه برگزار خواهد شد.

 

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات