کد خبر: 11359 | تاریخ انتشار: ۱:۳۰:۰۵ - جمعه ۲۱ فرو ۱۳۹۴ | بدون نظر | |

افتتاح دومین کلینیک تخصصی مددکاری اجتماعی در دشتستان

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، علیرضا هوشیار بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح کلینیک تخصصی مددکاری اجتماعی در دشتستان اظهار داشت: بهزیستی یک نهاد خدمات‌رسان است و به افراد مستضعف و آسیب‌پذیر خدمات خوبی ارائه می‌کند.

وی افزود: در چند سال اخیر تمام توان و ظرفیت موجود را برای بهبود کیفیت خدمات به کار گرفته‌ایم و با همکاری مددکاران و کارکنان این مجموعه به بخش زیادی از اهداف خود رسیده‌ایم.5PICA462SK0CAKWAWV2CAG6IRD5CATJZ3OHCAIL181PCAMXO68ECA12BK36CA0515SZCAJS8PDBCA7NQVHVCADDLWYICA2UBZMPCARKHGJOCAUNC8M3CAICHKXUCAK1M1G5CA5F0O3HCA2MRNI3CA1KUV5N

رئیس اداره بهزیستی دشتستان از افتتاح دومین کلینیک تخصصی مددکاری اجتماعی در دشتستان خبر داد و خاطرنشان کرد: مرکز تخصصی مددکاری تدبیر، دومین کلینیک تخصصی در دشتستان و سومین کلینیک تخصصی در سطح استان بوشهر است.

هوشیار با اشاره به اهداف راه‌اندازی این کلینیک یادآور شد: این کلینیک تخصصی در واقع با هدف مددرسانی و مشاوره اجتماعی به افراد، شناخت استعدادها و ظرفیت‌های زنان سرپرست خانوار و کمک به آنها برای اشتغال، توانمندسازی و خودکفایی فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی گفت: در حال حاضر شهرستان دشتستان با داشتن دو مرکز کلینیک تخصصی مددکاری اجتماعی دارای بیشترین مرکز تخصصی مددکاری اجتماعی در استان بوشهر است که در حال فعالیت هستند.

رئیس بهزیستی دشتستان تاکید کرد: این مرکز با استفاده از دانش و اصولی که برای بهزیستی و مددکاری با اولویت جامعه زنان ترسیم شده و ظرفیت‌های جامعه تلاش خواهد کرد به بازتوانی و توانمندسازی بانوان کمک کند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات