کد خبر: 11380 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۰۳ - سه شنبه ۲۵ فرو ۱۳۹۴ | ۴ نظر | |

کشیده شدن بحث نظریه ضربآهنگ طلاق آقای جبارزاده به دانشگاه علامه

جلسه هم اندیشی با حضور دکتر سام آرام و آقای جبارزاده در خصوص بررسی نظریه ضربآهنگ طلاق بصورت گریز فکری زن و شوهر از میدان فکری یکدیگر، در محل دفتر کار استاد سام آرام در دانشکده علامه طباطبایی برگزار گردید.

در این جلسه آقای جبارزاده به ارائه نظریه مذکور پرداختند. جناب دکتر سام آرام نیز بعد از استماع ایده به نکات زیر اشاره نمودند:

*** این نظریه در داخل و خارج ارائه نشده وبرای اولین بار مطرح شده است.8756b1e1bfc9c73b143cab6d1a027f6976ca597c06f7d14fd9134d438dd1fb301

*** این نظر مبتنی بر تجربیات عملی بوده و عملیاتی است. بدین معنی که در کار با طلاق در ابعاد مختلف آن می توان از آن عملا استفاده کرد.

قابل به ذکر است آقای دکتر سام آرام معتقدند که این دیدگاه، نظریات مربوط به طلاق را از حیطه آسمانی به محدوده زمینی کشانده است.

در ادامه جلسه نظر این استاد برجسته حوزه مددکاری اجتماعی ایران بر این بوده است که با هماهنگی با مدیر گروه محترم رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، این ایده به کرسی نظریه پردازی دانشگاه علامه ارجاع شود. شایان ذکر است این کرسی متشکل از اساتید داور داخلی و نماینده یونسکو خواهد بود که در آن جلسه نظریه بررسی و در صورت تایید از اعتبار علمی و بالایی برخوردار می شود.

در پایان راهنماییهای مورد نیاز علمی از سوی دکتر سام آرام جهت بررسی های تکمیلی نطریه ارائه گردید و همچنین ایشان پیشنهاد دادند که این نظریه در همایش روز مددکار که در تاریخ ۱۶ اردیبهشت برگزار خواهد شد ارائه گردد.

منبع-سایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۴ دیدگاه مطلب براي " کشیده شدن بحث نظریه ضربآهنگ طلاق آقای جبارزاده به دانشگاه علامه " ارسال شده است.

 1. بسیار عالی :

  با سلام و تبریک مجدد

 2. کاش :

  کاش میگفتین این نظریه چی هست. قند تو دلمون آب شد.
  یعنی مشکل طلاق دیگه حل میشه؟
  خدا بزرگه. ان شاء اله که اوضاع بهتر بشه.

 3. نیما ثابت قدم :

  ضمن سلام به دست اندرکان این سایت بسیار خوب، خیلی خوشحالم از این روند رو به رشد جایگاه علمی مددکاران اجتماعی ایران و امیدوارم هر روز شاهد خبرهای بسیار خوب اینچنینی باشیم. خدمت جناب آقای جبارزاده تبریک عرض می کنم و امیدورام با این روحیه عالی این مسیر علمی را ادامه بدهند.

 4. تبریک به مددکاران اجتماعی ایران :

  سلام و احترام… امیدورام مددکاران عزیز ایران به این باور برسند که جایگاه بالایی در سرنوشت حوزه اجتماعی ایران دارد و اگر بخواهند هر کدامشان می توانند یکی از نظریه پردازان حوزه اجتماعی ایران باشند. من به وجود فردی چون آقای جبارزاده در جامعه مدکاری اجتماعی ایران افتخار می کنم و این حرکت ایشان را نشانه بسیار مثبتی در خصوص ضرورت گسترش چنین تحرکاتی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران می دانم.

ارسال نظر


آخرین موضوعات