کد خبر: 11488 | تاریخ انتشار: 0:00:48 - یکشنبه 3 مه 2015 | ۲ نظر | |

برگزاری همایش مددکاری اجتماعی با مشارکت بیش از ۴۰ سازمان و رسانه

سیدحسن موسوی چلک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس با اشاره برگزاری «همایش مددکار اجتماعی و مسئولیت اجتماعی» اظهار داشت: این همایش ۱۶ اردیبهشت ماه و با همکاری ۴۰ سازمان و نهاد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: سی‌امین همایش ملی روز مددکاری اجتماعی امسال با رویکرد حضور بنگاه‌های اقتصادی در حوزه مسئولیت اجتماعی برگزار می‌شود به طوری که این همایش در مجتمع دانشگاهی ولی‌عصر(عج) واقع در میدان امام حسین(ع) ابتدای خیابان دماوند خواهد بود.

موسوی چلک ادامه داد: این همایش از مسئولین مختلف دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها دعوت شده است ضمن اینکه در حاشیه این همایش میزگردهای تخصصی با حضور جمعی از متخصصین در محورهای مسئولیت اجتماعی و سرمایه اجتماعی، حقوق شهروندی، حمایت اجتماعی، آسیب‌های اجتماعی، مسئولیت اجتماعی در محل‌های ناکارآمد شهری و همچنین ابعاد مسئولیت اجتماعی برگزار می‌شود.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران خاطرنشان کرد: در برگزاری همایش مددکاری اجتماعی و مسئولیت اجتماعی، دستگاه‌ها و نهادها یمختلفی از جمله سازمان بهزیستی، وزارت رفاه، مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی، جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی، بنیاد شهید، وزارت مسکن، راه و شهرسازی، ستاد مبارزه با مواد مخدر، دانشگاه‌ها (علامه طباطبایی، خوارزمی، تهران، آزاد گناباد، خمینی شهر، رودهن) و همچنین وزارت کشور، جمعیت تولد دوباره همکاری دارند.13910629000314_PhotoA

وی اضافه کرد: با توجه به تأثیرگذاری رسانه‌ها در حوزه مسئولیت اجتماعی و حوزه مددکاری، دو رسانه خبرگزاری فارس و خبرگزاری ایسنا نیز در این همایش مشارکت دارند.

موسوی چلک ادامه داد: در حاشیه این همایش از دو کتاب در حوزه مددکاری و همچنین مجموع مقالات سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران با عنوان امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه رونمایی می‌شود.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در ادامه در خصوص دیگر جزئیات همایش مددکاری اجتماعی و مسئولیت اجتماعی تصریح کرد: در این همایش از فعالان حوزه مددکاری اجتماعی و همچنین حوزه اجتماعی و دستگاه‌های اجرایی تأثیرگذار در این حوزه تجلیل خواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۲ ديدگاه مطلب براي " برگزاری همایش مددکاری اجتماعی با مشارکت بیش از ۴۰ سازمان و رسانه " ارسال شده است.

  1. منم گفت:

    خدایا شکرت که این همه همایش برگزار میشه. خدایا شکرت که جامعه مددکاری اجتماعی با معضل بیکاری مواجه نیست. واقعا خدایا شکرت که همه چی در این حوزه مددکاری اجتماعی آرومه و ما خوشبختیم. من هر سال هیچ غمی ندارم تا بشه روز مددکار و بیام همایش و دور هم خوش باشیم. تازه حسرت به دلم نموندیم و جدیدا برای خودمون بزرگداشتم میگیریم. اوه دور هم نشینی برای سال نو و شب یلدا رو که دیگه نگو…. خدایا شکرت. کاش کمی هم غم بیکاری و اشتغال به آقایان وارد میشد جای این همایش و عکس و… چندجا رایزنی میکردن حداقل چند تا مددکارم استخدام شن. خداییش خوشیم ها. خوش

  2. موافق منم گفت:

    چشماتون رو باز کنید آنهایی که دستتان می رسد که برای مددکاری اجتماعی کاری بکنید.
    دیر شده، نگذارید دیر تر بشه. مدیون جوانان تحصیل کرده ی بیکار نشید . حق زندگی دارند.

ارسال نظر


آخرین موضوعات