کد خبر: 11499 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۲۰ - پنجشنبه ۱۷ ارد ۱۳۹۴ | بدون نظر | |

جشن روز مددکار در پیشوا برگزار شد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا، سید جمال جلیلی در جشن روز مددکار شهرستان پیشوا اظهار داشت: مددکار اجتماعی از داوطلبی آغاز می‌شود و شغل نیست بلکه فعالیتی انسان دوستانه است که از عشق آغاز می‌شود و بدون عشق به انسانیت و هم‌نوع، مددکاری امکان‌پذیر نخواهد بود.

معاون سیاسی ـ انتظامی فرماندار شهرستان پیشوا کلمه مدد و مددکار را کلماتی برشمرد که کنار نام حضرت علی (ع) قرار گرفته‌اند و افزود: هر وقت مشکلی داشته‌ایم گفته‌ایم یا علی مدد و ما یاد گرفته‌ایم که بزرگ‌ترین مددکار حضرت علی (ع) است، او که هیچ شبی را سر بر بالین نگذاشت مگر آنکه از سیر بودن اهالی شهرش اطمینان حاصل می‌کرد.

حمید اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا نیز در این جشن تعداد مددکاران بهزیستی را 1500 نفر اعلام کرد و گفت: این افراد در سه حوزه تخصصی پیشگیری، توانبخشی و اجتماعی مشغول به فعالیت هستند که می‌طلبد با نگاه دقیق و روشن به کارکرد این قشر از جامعه، تعداد ایشان افزایش یابد.13930221000404_PhotoA

وی در ادامه با اشاره به جایگاه مددکار در جامعه افزود: روز ولادت حضرت علی (ع) فرصت بسیار مناسب و مغتنمی است تا از فداکاری‌ها و رشادت‌های مددکاران تقدیر کنیم و بسیار مسروریم که توانستیم امسال نیز این جشن را با حضور مدیران ارشد شهرستان برگزار کنیم.

شیرزاد یعقوبی شهردار پیشوا نیز در این جشن ضمن تبریک این روز به مددکاران گفت: اعتقاد ما بر این است که بزرگ‌ترین مددکار و الگوی مددکاران حضرت علی (ع) است و این جزو اولین آموزه‌های دینی و اعتقادات ارزشی و فرهنگی جامعه ما است.

وی در ادامه افزود: در کشور ما که اندیشه و باورهای انسانی بیش از دیگر ملل مورد اهمیت است مددکاران نقشی بارز و با اهمیت دارند و وظیفه مدیران اجرایی به‌ویژه مدیریت شهری است تا از زحمات این نگهبانان جامعه تقدیر کند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات