کد خبر: 11503 | تاریخ انتشار: ۵:۰۲:۳۵ - چهارشنبه ۱۶ ارد ۱۳۹۴ | بدون نظر | |

برگزاری اولین جلسه “گفت‌وگوی اجتماعی” انجمن مددکاری اجتماعی ایران

رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران از برگزاری اولین جلسه “گفت‌و‌گوی اجتماعی” انجمن مددکاران اجتماعی ایران با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی در 17 اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

سید حسن موسوی چلک در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: پیش بینی ما این است که سلسله جلساتی را با محوریت “گفت‌وگوی اجتماعی” برگزار کرده تا بتوانیم بیش از پیش شاهد نقش موثر این گفت‌وگوها در جامعه باشیم.

وی ادامه داد: اولین جلسه با حضور روسای شعبات استانی انجمن مددکاری ایران از 27 استان کشور، روسای کارگاه‌های تخصصی انجمن و همچنین اعضای هیئت مدیره با محوریت بررسی مولفه‌های تعریف جدید جهانی مددکاری اجتماعی، برگزار خواهد شد.imagنes

رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران در خصوص این مولفه‌ها تصریح کرد: درتعریف جدید جهانی مددکاری اجتماعی مولفه‌هایی از قبیل توسعه اجتماعی، تغییر اجتماعی، توانمند سازی اجتماعی، انسجام اجتماعی، عدالت اجتماعی، حقوق انسانی، مسئولیت اجتماعی، تکریم انسانیت، رفاه اجتماعی، بهزیستی اجتماعی و غیره مطرح شده است.

چلک افزود: قصد داریم در سلسله نشست‌های گفت‌و‌گوی اجتماعی زوایای متفاوت این مولفه‌ها را بررسی کنیم تا بتوانیم ساز و کاری را در ارتباط با وظایف مددکاران اجتماعی در جهت تحقق آنها و با بهره گیری از سایر علوم اجتماعی، انسانی و غیره ایجاد کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه این جلسات به صورت عام برگزار نخواهد شد، عنوان کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این سلسله نشست‌ها در ایران شاهد حضور مسئولان ملی سازمانهای اجتماعی گوناگون در این جلسات باشیم.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات