کد خبر: 11535 | تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰:۲۴ - یکشنبه ۲۰ ارد ۱۳۹۴ | بدون نظر | |

طرح تحول مددکاری اجتماعی زندان‌ها در دست بررسی قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان البرز، حمیدرضا علی اکبری افزود: در بخشی از این طرح، شرح وظایف مددکاران قضایی و مددکاران اجتماعی تفکیک شده است هرچند که هر دو بخش زیر نظر اداره خدمات اجتماعی زندان‌ها هستند.

وی ادامه داد: حرفه علمی و تخصصی مددکاری اجتماعی در بالاترین نقطه کاری در سازمان زندان‌ها قرار گرفته است که نقش بسیار حایز اهمیتی در دستیابی به اهداف متعالی سازمانی دارد.13940215000717_PhotoA
مدیر کل اقدامات تامینی و تربیتی کشور از اخذ رضایت 400 شاکی پرونده در سال1393 توسط مددکاران اجتماعی کل کشور خبر داد و اظهار داشت: آزادی و بازگشت زندانیان به آغوش خانواده‌ها، یکی از اهداف متعالی مددکاران اجتماعی به شمار می‌آید.
علی اکبری ضمن تشکر از اقدامات مددکاری اجتماعی در سطح زندان‌های استان البرز گفت: تاسیس دو انجمن حمایت از زندانیان در هشتگرد و نظرآباد استان البرز برای ارایه خدمات مددکاری به خانواده‌های زندانیان نیازمند و آبرومند ستودنی است.

مدیرکل زندان‌های استان البرز گفت: بزرگترین خدمت رسانی، ارمغان آزادی برای زندانیان است.

جبار باقری با اشاره به اقدامات مددکاری اجتماعی در سطح ندامتگاه‌های استان البرز یادآور شد: به رغم کمبود امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی کافی درحوزه مددکاری، بر اساس استانداردهای تعریف شده سازمان، شاهد تلاش و پشتکار مددکاران اجتماعی هستیم.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات