کد خبر: 11543 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۵۴ - سه شنبه ۲۲ ارد ۱۳۹۴ | بدون نظر | |

مددکاران فعال استان مرکزی تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهزیستی استان مرکزی با همکاری و مشارکت دیگر دستگاه‎ها به مناسبت روز جهانی مددکاران مراسمی برگزار کرد که در آن تعدادی از مددکاران فعال به عنوان نماینده دیگر مددکاران استان مرکزی با اهدای جوایز و لوح تقدیر تجلیل کرد.

این مراسم با حضور مدیرکل بهزیستی استان مرکزی، معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مرکزی، معاون امنیتی سیاسی استاندار مرکزی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی رئیس انجمن مددکاران اجتماعی کشور و قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این همایش از زینب شاکری از زرندیه، سارا جلالی از دلیجان، ابوالفضل صمدی از ساوه، فاطمه مقصودی از شازند، فاطمه رضایی از تفرش، اعظم مرادی از خمین، مسلم چراغی از اراک و سمیه یادگاری از خنداب با اهدای جوایزی به عنوان نماینده مددکاران اجتماعی تقدیر شد.

در این جلسه همچنین به نرجس ترابی از فراهان، زهره یوسفی از محلات، علی اکبر امیرآبادی از کمیجان، هنگامه قربانی از اراک، زهرا بیات از اراک، مرجان یداللهی از اراک لوح تقدیر گرفتند.5PICA462SK0CAKWAWV2CAG6IRD5CATJZ3OHCAIL181PCAMXO68ECA12BK36CA0515SZCAJS8PDBCA7NQVHVCADDLWYICA2UBZMPCARKHGJOCAUNC8M3CAICHKXUCAK1M1G5CA5F0O3HCA2MRNI3CA1KUV5N

از مددکاران دستگاه‎های دیگر استان مانند زهرا سادات موسوی و روژین اکبرزاده از دانشگاه علوم پزشکی اراک، سمیرا انجمنی و فهیمه ابراهیمی، احمد علی‌آبادی، ماشاءالله رحیمی و قاسم نعمتی از کمیته امداد لوح تقدیر دریافت کردند.

ملوک شکریه، طاهره اعیان منش، طاووس عزیزی از مددجویان بنیاد شهید استان مرکزی و طاهره چراغی، لیلی مرادی و محمدحسین کاظمی از نیروی انتظامی حائز لوح تقدیر شدند.

این مراسم به صورت علمی و کاربردی همراه با برنامه‎های مفرح و شاد بود، در پایان مراسم جمعی از دانشجویان فارغ التحصیل مددکاری اجتماعی مرکز علمی-کاربردی بهزیستی استان مرکزی سوگندنامه خود را قرائت کردند.

165 مددکار اجتماعی در بهزیستی و دیگر دستگاه‌های اجرائی استان مرکزی اشتغال دارند.

 

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات