کد خبر: 11587 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳:۰۵ - یکشنبه ۲۷ ارد ۱۳۹۴ | ۱ نظر | |

بهترین سیاست ، صداقت است/ وزارت ورزش و فدراسیون پاسخگو باشند

رییس فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اتفاقات بازی تراکتوسازی تبریز و نفت تهران گفت : حق تراکتورسازی پایمال شد و وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال باید در این باره پاسخگو باشند.

کمال الدین پیرموذن نماینده اردبیل روز یکشنبه در گفت و گو با ایرناافزود: حضرت علی (ع) می فرمایند که بهترین سیاست ، صداقت است و حال بازی و برخورد غیر صادقانه با احساسات و غرور محلی تماشاگران و هوادران تراکتورسازی آذربایجان با کدامین سیاست علوی سازگاری دارد.81610481-6456660

وی بیان گرد: حق مسلم تیم پر توان تراکتور را هم در داوری و هم با دروغ پردازی در باره نتیجه بازی سایپا و سپاهان پایمال کردند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس اظهار کرد: سوء مدیریت در وزارت ورزش و جوانان و نیز فدراسیون فوتبال ایران موج می زند و حوادث بازی های پایانی لیگ برتر این امر را بر همگان مسجل تر کرد.

پیرموذن اضافه کرد: در آستانه سفر رییس جمهوری به استان آذربایجان شرقی، بعنوان عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش از آقای روحانی درخواست دارم که با برکناری خاطیان از آذری ها احقاق حق نموده و اعتماد عمومی را به اهالی محق و مومن منطقه بازگرداند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۱ دیدگاه مطلب براي " بهترین سیاست ، صداقت است/ وزارت ورزش و فدراسیون پاسخگو باشند " ارسال شده است.

  1. ... :

    شاد کامی در انصاف ، صداقت ،اعتماد وسالم بودن است وارمان جامعه، شکوفایی اعضای انست . در بزن وبکوب و هورا و شوی ورزشی وتلویزیونی نیست .

ارسال نظر


آخرین موضوعات