کد خبر: 11685 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۴۳ - جمعه ۸ خرد ۱۳۹۴ | ۴ نظر | |

ماجرای قدم‌زدن دختر عریان در شیراز

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز گفت: خانمی که در ایام نوروز در شهرک گلستان شیراز اقدام به کشف حجاب کامل کرده بود دچار جنون ادواری است.
باشگاه خبرنگاران: طهماسب یزدانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز بعد‌از‌ظهر امروز در نشست هفتگی جامعه روحانیت شیراز اظهار داشت: روز 12 فروردین در فضای مجازی دعوتی از سوی جریانات معلوم‌الحالی برای کشف حجاب انجام‌شده بود.

وی افزود: در این راستا بنا بود عده‌ای لخت و برهنه وارد خیابان‌ها و معابر شوند که در شهرک گلستان نیز یک مورد اتفاق افتاده بود.

این مقام قضایی ادامه داد: در این شهرک خانمی به‌صورت عریان به خیابان آمده بود که پرونده این فرد با توجه به توزیع عکس و فیلم آن در فضای مجازی و حساسیت ایجادشده، با جدیت پیگیری و این خانم مجرد دستگیر شد.91562.55066

وی اضافه کرد: پس از دستگیری مشخص شد که وی از نظر وضع روانی بیمار بوده و باید در بیمارستان ابن‌سینا بستری شود و پزشکان گفته نزدیکان این خانم مبنی بر جنون ادواری را تائید کردند.

یزدانی همچنین گفت: دشمنان نظام نسل‌کشی را در دستور کار قرار داده‌اند که یکی از وسیله‌ها در این راستا شیوع ماهواره، بدحجابی و ماده مخدر است.

دادستان شیراز در مورد قلیان‌کشی نیز گفت: شیراز به‌عنوان شهر علما و فضلا و 15 هزار شهید دفاع مقدس، شهر حافظ و سعدی و سومین حرم اهل‌بیت، نباید به‌عنوان قلیان‌کشی شهره شود.

یزدانی اضافه کرد: ما به نیروی انتظامی دستور اکید دادیم که با مصرف قلیان در معابر عمومی و پارک‌ها برخورد شده و جمع‌آوری شود.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,


۴ دیدگاه مطلب براي " ماجرای قدم‌زدن دختر عریان در شیراز " ارسال شده است.

 1. کامبیز عوض زاده :

  دوست عزیز شما میبایست به دنبال راهکار علمی باشید، نسل کشی یعنی اینکه یک غیر متخصص بجای یک متخصص بنشیند، خواهشمند است واقع بین باشید مشکلات ما ریشه در داخل دارد، شما بجای این صحبت های ابتدایی بیایید دفاع کنید از ان متخصص های که حق انان توسط یک مشت ادم بز دل ، زن صفت و غیر متخصص پایمال شده است، دوست عزیز شما به جای یک دستور صد دستور بدهید برای جمع اوری قلیان ،در جای دیگر این بساط پهن میشود، مشکل ما چیز دیگر است،البته راهکارها را اکثر متخصصین مددکاری میدانند اما تا زمانی که حق و جایگاه انان محترم شمرده نشود خبری از ارائه راهکار نخواهد بود، و نسل کشی ادامه پیدا خواهد نمود،لذا بجای این دستور ها فقط بعنوان مجری قانون دستور بدهید چرا متخصصین خانه نشین شده اند، بیاد جمله حضرت علی خطاب به مالک شدم که فرمود زمانی که متخصصین خانه نشین بشوند ان موقع مرگ جامعه حتمی است، خطاب به مدیران کل غیر متخصص و سیاسی کار عاجزانه استدعا دارم این شهامت را داشته باشید و کنار بروید و نگذارید دشمنان نظام نسل‌کشی را که در دستور کار قرار داده‌اند بدلیل ندانم کاری شما اجرایی نمایند.

 2. یه روزی به رییس پلیس امنیت اخلاقی گفتم که اگر برگردید و به عملکرد چند دهه خود در خصوص آسیب های اجتماعی نگاه کنید و نتایج آنرا شفاف ارزیابی نمایید ، قضاوت اینکه راه را درست می روید یا نه؟! کار سختی نخواهد بود . فرهنگ سازی با بگیر و ببند امکان پذیر نیست. این را چطور داد بزنیم تا بشنوند؟؟!
  بله قبول دارم آقای عوض زاده اگر یکسال فقط یکسال مدیریت حوزه آسیب های اجتماعی را به جامعه حرفه ای مددکاری بسپارند خواهند دید چه اتفاقاتی می افتد و جلو چه فجایعی گرفته می شود اما…

 3. کامبیز عوض زاده :

  با عرض سلام انچه باید گفت اینکه اگر کل مدیران حوزه اجتماعی فعلی جمع شوند، و کل بوجه کشور هم به انها داده شود حتی نخواهند توانست یک مشکل را حل نمایند،دیشب داشتم به مقالات مربوط به مددکاری با اسیبهای اجتماعی که حددود ۸۰۰۰ مقاله علمی میباشد نگاه میکردم ، همه اش غصه میخوردم از مغز های منجمد مسئولین در حوزه های اسیبهای اجتماعی که نمی دانند که دارند جمعیت ایران را به علت ندانم کاری نابود میکنند،

  اما یک سوال برایم مطرح است، مگر مسئولین نظام این ندانم کاری ها و نابودی جمعیت را نمی بینند،مسئله دیگر اگر وضع به همین منوال پیش برود مصیبتهای زیادی خواهیم دید.

  دوستان گرامی قانون شورای شهر در ماده ۲ میگوید، بررسی، شناسایی نیازهای مادی و معنوی ، اقتصادی، فرهنگی، بهداشتی و ارائه راهکارهای مناسب، برای حل مشکلات به دستگاهای ذی ربط برعهده شورای شهر میباشد، ادم افسوس میخورد وقتی پای صحبتهای اعضای شورای شهر ۵/۱ میلیون نفری شیراز مینشنیم ، ادم تاسف میخورد که با توجه به اینهمه مشکلات اجتماعی، اقتصادی بخصوص فرهنکی چسبیده اند به یک موضوع بسیار خنده دار ،
  دوستان بنده گفته و میگویم و هرکس هم میتواند گفته های بنده را به مسئولین ارشد نظام نیز برسانند، از هدف شما ازدیاد جمعیت و ارتقائ عملکرهای خانواده در زمینه فرزند اوری است ، باید بدانید وقتی دومین کشور غمگین دنیا هستیم ، این غمگین بودن نشان از استرس است و استرس موجب کم شدن روابط جنسی میشود لذا خبری از فرزند اوری نخواهد بود، و مرگ تدریجی جامعه حتمی خواهد بود، ببینیم و تعریف کنیم.

  یک تقاضا دارم عاجزانه از غیر متخصصین میخواهم ، بیشتر از این نگذارید جمعیت رو به نابودی برود، فقط شهامت داشته باشید کنار بروید، چراکه اگر کنار نروید عملکرد شما با داعش یان در یک رده میباشد چرا هر دو شما در جهت نابودی جمعیت قدم برمیدارید.

  باز عاجزانه از غیر متخصصین میخواهم بگذارید متخصصین مددکاری برای جلوگیری از نابودی جمعیت خود را پیدا و با چاپ کتابها و مقالات و ارائه راهکارهای مناسب و علمی برای گروه های هدف برنامه خود را اجرایی نمایند،

  مرگ بر داعش و داعش یان

 4. بهروز علائی :

  با سلام و خسته نباشید.خدمت دوست عزیزم جناب آقای دکتر کامبیز عوض زاده .ضمن تایید کامل بجا و واقعی و علمی حضرتعالی میخواستم بر تائیدفرموده های شما بصورت تیتر و خیلی خلاصه اضافه و عرض کنم : مددکاران باید وارد قانونگذاری شوند*انتظار و توقع از دوستان مددکار جایز است نه از دیگران بزرگ مقام ،ولی …
  *پیام جامعه،تشخیص مشکل جامعه ، و راه حل جامعه، فقط و فقط با دست مددکاران میتواند اعلان و بر طرف گردد/*نهایتا” هر مددکاری که میخواهد شایسته بودن مددکاران را به اثبات برساند باید وارد عرصه قانون گذاری گردد . متشکرم از نظرات ارشادی شما

ارسال نظر


آخرین موضوعات