کد خبر: 11827 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴:۴۸ - چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۶ نظر | |

دعوت از رئیس انجمن مددکاران اجتماعی برای کاندیداتوری انتخابات مجلس

وجود حداقل  یک مددکار اجتماعی فعال در مجلس شورای اسلامی ، یکی از آرزوهای دیرین جامعه مددکاری کشور است که هنوز محقق نگشته است.شنیده ها حاکی از این است که تعداد قابل توجهی  از مددکاران اجتماعی  به صورت نامه کتبی و  تلفنی از آقای دکتر سید حسن موسوی چلک درخواست نموده اند که در انتخابات پیش روی مجلس حتما اعلام کاندیداتوری نمایند. بنا به اخبار رسیده این درخواستها  برای اولین بار از طرف مددکاران اجتماعی استان البرز کلید خورده است. و با نزدیکتر شدن به زمان انتخابات پررنگ تر می شود.  IMG_0580

وجود فردی فعال ، آشنا به مسائل اجتماعی کشور ، و از همه مهمتر درد آشنای جامعه مددکاران اجتماعی ایران در مجلس شورای اسلامی همچون آقای موسوی چلک و یا سایر اساتید مددکاری ، بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۶ دیدگاه مطلب براي " دعوت از رئیس انجمن مددکاران اجتماعی برای کاندیداتوری انتخابات مجلس " ارسال شده است.

 1. ... :

  خوبه موافقم با ارزوی موفقیت ، موفق می شود با برنامه وارد شود .

 2. باسلام

  اینجانب مایل به همکاری افتخاری هستم

  مورد همکاری در همه ی زمینه های مدد کاری تبادل فرهنگی وانتقال یافته های مدد کاری از کشور المان
  تلفن تماس ایران=۰۹۳۷۸۵۹۱۱۰۵

  تلفن تماس المان=۰۰۴۹۱۵۷۸۷۹۳۴۰۶۹

  باتشکرفراوان

  اسدالله نور تاج

 3. الهام برازنده :

  آقای دکتر موسوی لیاقتشان بالاتر از نمایندگی مجلسه به امید موفقیت

 4. ... :

  جناب آقای نور تاج خواهشمنداست راجع به شرح وظائف مددکاری در بیمارستان المان برای ما مطلب بفرسید در ازای چند تخت یک مددکار اجتماعی است ومشخصا مددکاران چه کار هایی می کنند . با تشکر فراوان .

 5. رضائی :

  جناب آقای نور تاج
  خواهشمنداست راجع به نقش مددکاران اجتماعی در حوزه بهداشت روان به ویژه در مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها(دانشجویان)و مدارس(دانش آموزان)در صورت امکان برای ما مطلب بفرستید مشخصا مددکاران چه کار هایی می توانند در این حوزه مهم و پر چالش انجام بدهند .
  و اینکه در ازای چند نفر نفر مثلاٌ دانشجو یا دانش آموز در دانشگاه ها یا مدارس یک مددکار اجتماعی لازم است است و . با تشکر و سپاس فراوان. رضائی
  ایمیل:viewneww@yahoo.com

 6. ... :

  برای کاری بزرگ کردن باید دست به کاری بزرگ زد نمایندگی مجلس برای کار بزرگ خوب بود مسول ارزیابی و تفحص کار تیمی است ومشغول کننده ، با قانون گذاری در حوضه اجتماعی کاری بزرگ بود امیدواریم اقای موسوی از کار بزرگ پشیمان نشده باشد ویا مددکاری بزرگ در انتخابات نمایندگی مجلس شرکت کند تا انوقت داد نزنیم چرا پزشک کمسیون ااجتماعی ، تلاش متولیان امر مددکاری مهم است.

ارسال نظر


آخرین موضوعات