کد خبر: 11836 | تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶:۵۲ - چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ | ۳ نظر | |

شعار جالب انجمن مددکاران اجتماعی در نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر..!-تصویر

نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر ، با حضور سازمانهای دولتی و انجمنهای مردم نهاد و به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در بقعه شیخ صفی اردبیل ، گشایش یافت.انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل نیز در این نمایشگاه اقدام به برپایی غرفه نموده است که شعارش با  شعارهای اغلب غرفه های دیگر تفاوت اساسی  دارد.IMG_۲۰۱۵۰۶۲۴_۱۳۲۳۱۶

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_۲۰۱۵۰۶۲۴_۱۳۰۹۱۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ دیدگاه مطلب براي " شعار جالب انجمن مددکاران اجتماعی در نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر..!-تصویر " ارسال شده است.

 1. مسافر :

  آره، “شیره هم شیرین است”.

  خدا کنه ما هم به همچین مدارجی برسیم…

  موحدی جان خیلی زمینه ها واسه پیشرفت مددکاری اجتماعی هست و خیلی زمینه ها واسه پیشرفت خودت ( با توجه به استعدادی که در شما می بینم). ولی جسارتاً شما هم شده اید از جمله تقلیل گرایان مسائل رشته ای مددکاری اجتماعی. دلیل کاهش بازدید سایت هم همینه. یه تأملی بفرما در مورد زمینه های ارتقای رشته ات، بر اساس یک سری واقعیات و کل نگری ها و مدیریت و برنامه ریزی.
  یا حق.
  دلخورتان نکرده باشم. همیشه به عنوان یک مددکار پرانرژی و کوشا و مستعد میشناسمتان. مستدام باشید

 2. خراسانی :

  اتحاد مددکاران واقعا ستودنیه!! مسافر جان ما مددکاران بلدیم فقط از هم خرده بگیریم بجای اینکه یاور هم باشیم.فکر کنم منظورتان از واقعیات این باشه…

 3. از مسافر به جناب خراسانی :

  با عرض سلام و ادب. بزرگوار اگر وقت داشتم در حد دو سه صفحه توضیح میدادم. اون چیزی که من میبینم شما بزرگوار نمیبینید. از نظر من آقای موحدی یه فارغ التحصیل پویا و پیشرو در ارتباط های دانشگاهی، بین مسئولی و … هستند و واقعاً در تحکیم این روابط نقش میانجی داشته اند. فارغ از حاشیه و اهداف ضمنی ایشان و یا صادقانه بودن فعالیت هایشان.
  قصد من خرده گرفتن نبود. موحدی از جمله مددکارانی است که داره دست به کار و عمل میزنه ( البته همه فعالیت هاش مورد تایید نیست به نظر من، ولی پیشرو عمل و اقدام در جامعه ی راکد مددکاری هست ایشون. ) در یک جمله اشتباه فعال بهتر از هیچ اقدامی نکردنه. اشتباه فعال یعنی اینکه مسیرهای تازه رو عملی می کنه، هر چند ممکنه گاهی نتیجه مناسبی نده، ولی همین دست به کار زدن خودش بسیار پشندیده است. جناب خراسانی آیا یاور هم بودن یکی از راههایش انتقاد سازنده نیست؟ هدف من تخریب جناب موحدی نبود. تخریب سازنده نیست. جسارتی نکردم و پدرکشتگی هم ندارم با کسی. منم یه دردمندم در بین مددکاران یه کم بیدار و امید بهبودی دارم.
  در صورتی که موقعیت و استعدادهای جناب موحدی در تحکیم روابط و توسعه امکانات را داشتم تحولی بهتر در مددکاری اجتماعی ایجاد می کردم. برایتان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

ارسال نظر


آخرین موضوعات