کد خبر: 11872 | تاریخ انتشار: ۸:۱۹:۱۵ - شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ | بدون نظر | |

اجرای طرح کارزار رسانه‌ای اعتیاد توسط بهزیستی

رئیس مرکز توسعه پیشگیری بهزیستی از اجرای طرح کارزار رسانه‌ای شیشه و همچنین گسترش مراکز درمانی و کمپ ترک اعتیاد در سال جاری خبر داد.

 

مجید رضازاده در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به تخصیص اعتبارات لازم جهت توسعه مراکز پیشگیری از اعتیاد و درمان آن در سطح کشور اظهار داشت: در این زمینه با توجه به توجه سازمان دوره پیشگیری اعتبارات خوبی پیش‌بینی شده است.

وی تصریح کرد: در سالهای گذشته تلاش شده است که در زمینه پیشگیری و همچنین درمان اعتیاد گام‌های مؤثری برداشته شود و به همین جهت سازمان بهزیستی توانسته است نمره قابل قبولی را در بین دستگاه‌های متولی در این حوزه کسب کنند.

رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور با اشاره به افزایش مراکز پیشگیری و درمان اعتیاد در سال جاری افزود: بنا داریم در این بخش اقداماتی را انجام دهیم و به همین جهت تعداد مراکز تا پایان سال افزایش خواهد یافت.

رضازاده با اشاره به کمپ‌های اعتیاد و همچنین مراکز درمان معتادان و متادون درمانی در سراسر کشور گفت: در هر استان و با توجه به نیاز آنها تعداد مراکز درمان و پیشگیری از اعتیاد افزایش می‌یابد.

وی اضافه کرد: در چند سال گذشته طرح کارزار رسانه‌ای شیشه در زمان‌های مختلف و به ویژه ایام نوروز و ایام تابستان برگزار شده است و امسال نیز این طرح با جدیت پیگیری خواهد شد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات