کد خبر: 11912 | تاریخ انتشار: ۰:۰۲:۱۱ - چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴ | ۲ نظر | |

استخدام 23 رفتگر لیسانس و فوق لیسانس

شهردار خرم آباد گفت: 150 نیروی جدید توسط بخش خصوصی برای رفتگری و خدمات تنظیف این شهر بکار گرفته شده اند که در بین آنها 23 نفر دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس هستند.
خبرگزاری ایرنا: یحیی عیدی بیرانوند افزود: امسال درمجموع حدود 200 نفر در بخش خدماتی و رفتگری شهرداری مشغول بکار شده اند که با توجه به وسعت شهر بکارگیری 200 نفر دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: نیروهایی که برای تنظیف شهر به کارگیری شده بودند از هفته گذشته فعالیت خود را آغاز کرده اند.

برخی سایت های خبری به نقل از مدیرعامل شرکت خصوصی طرف قرارداد با شهرداری خرم آباد از متقاضی شدن چندین فوق لیسانس برای رفتگری در شهر خرم آباد خبر داده بودند.20

شهر خرم آباد مرکز استان لرستان بیش از 450هزار نفر جمعیت دارد.

استان لرستان طی چند سال گذشته در رتبه نخست بیکاری در بین استانهای کشور قرار داشت که در بهار امسال دو رتبه تغییر کرده است.

بر اساس آمارها 120 هزار جویای کار در 15 مرکز کاریابی این استان نام نویسی کرده اند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: ,


۲ دیدگاه مطلب براي " استخدام 23 رفتگر لیسانس و فوق لیسانس " ارسال شده است.

  1. ... :

    افرین بر این جوانهای با غیرت و صالح وسالم ، کار را عار ندانستند و به دنبال کسب روزی حلال هستند و اینده خوبی در انتظار انهاست کسانی هستند که کار را درک می کنند قدر کار وکارگر را می دانند اینان شهرداران اینده هستند وخواهند شد وپیشرفت وتوسعه یک کشور را رغم خواهند زد .

  2. ابراهیم :

    سلام. من لیسانس مددکاری اجتماعی و اهل خرم آباد هستم. خود من هم به خاطر نداشتن شغل مناسب و درآمد و همچنین نداشتن پشتوانه مالی مناسب یکی از هزاران بیکار شهر هستم که حتی توانایی مهاجرت رو هم ندارم. متعاسفانه آمارها کاملا دروغ و ساختگی هست . چرا که ارقام بیکاران استان لرستان و شهر خرم آباد بیشتر از حدی هست که بیان کردند. واقعا زندگی برای جوانان شهرمون بسیار غیر قابل تحمل و سرشار از غم و نا امیدیست و میتونین این موضوع رو هم در پروفایل صفحات اجتماعیشون و از زیانشون ببینید و بشنوید.هر روزه “آمار دزدیریال بزهکاری انحرافات اخلاقی و آسیب های اجتماعی از جمله طلاق داره بالا و بالاتر می ره به طوری که در سال گذشته در ۲۴ ساعت ۱۱ طلاق ثبت شده است. خواستم فقط با بخشی از درون جامعه آشنا بشید نه فقط خبری که روی خبرگذاری ها ثبت میشه.
    موفق و موید باشید. …………..

ارسال نظر


آخرین موضوعات