کد خبر: 11932 | تاریخ انتشار: ۹:۱۹:۱۴ - شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ | ۳ نظر | |

همه جنبه‌های فرهنگ غرب منحط نیست

یک استاد مددکاری اجتماعی با بیان اینکه در برنامه‌های شبکه ماهواره‌ای تنها بخش منحط فرهنگ غرب تبلیغ و بر آن تاکید می‌شود، گفت: در این شرایط صداوسیما باید حساب شده‌تر کار کند و مخاطبان و به ویژه جوانان را دربرابر برنامه های شبکه‌های ماهواره‌ای واکسینه کند.indexب

دکتر امیر محمود حریرچی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه همه جنبه‌های فرهنگ غرب منحط نیست، اظهار کرد: لازم است سیما به مردم بویژه جوانان آگاهی دهد تا اثر منفی برنامه‌های ماهواره‌ای به حداقل برسد این در حالیست که تنها در بخش‌های خبری گاهی اوقات به عملکرد شبکه‌های ماهواره‌ای در زمینه انعکاس اخبار پرداخته می‌شود.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: شبکه‌های ماهواره‌ای مخاطبان خود را شناخته‌اند اما صداوسیما مخاطبان خود از جمله جوانان را به خوبی نمی‌شناسد. از میان برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای، سریال‌ها بیشتر جلب توجه می‌کند چراکه استمرار و تاثیر بیشتری دارد.

حریرچی در پایان با اشاره به تقلید برخی سریال‌های صداوسیما مانند هفت سنگ و جاده قدیم از سریال‌های شبکه‌های ماهواره‌ای گفت: برخی برنامه‌سازان نیز به تقلید کامل از سریال‌های مشهور خارجی می‌پردازند این در حالی است که این مجموعه‌ها با ارزش‌های ما تطابقی ندارند.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ دیدگاه مطلب براي " همه جنبه‌های فرهنگ غرب منحط نیست " ارسال شده است.

 1. هاشمی نژاد منصوری :

  مدیران محترم وبسایت تخصصی
  اولا نام انگلیسی سایت اشتباه و باعث آبروریزی است و درستش این است:
  Specialized Website for Social Workers

  لطفا اصلاح کنید

 2. وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی :

  با سلام و ممنون از تذکرتان.حتما مورد بررسی قرار می دهیم

 3. ناشناس :

  همه دلسوزان مددکاری مستدام باشند

ارسال نظر


آخرین موضوعات