کد خبر: 12127 | تاریخ انتشار: ۳:۱۸:۴۴ - جمعه ۲۰ شهر ۱۳۹۴ | ۶ نظر | |

ارایه رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی

رییس دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری 30 رشته به صورت الکترونیکی از مهر ماه سالجاری در این دانشگاه خبر داد .

 به گزارش خبرنگار ایرنا محمد رضا جعفری روز پنج شنببه در جمع خبرنگاران گفت: پس از اجرای موفق ارائه دروس به صورت الکترونیکی در مقطع کار شناسی ارشد و در راستای تحقق فلسفه وجودی دانشگاه پیام نور با ایجاد زیر ساخت های لازم از مهر ماه سال جاری، 30 رشته تحصیلی این دانشگاه به صورت الکترونیک ارائه می شود.

وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته تمامی کلاس‎های 31 رشته مشخص شده به صورت الکترونیکی متمرکز کشوری برگزار می شود که در قالب آن دانشجو پس از انتخاب درس مربوطه در زمان انتخاب واحد به صورت شیوه الکترونیکی، برای شرکت در کلاس درس از طریق سامانه آموزش الکترونیکی lms. pnu. ac. ir با وارد کردن شماره دانشجویی و کد ملی خود سرکلاس درس حاضر شده و علاوه بر شرکت در فعالیت های کلاسی، در آزمون آنلاین میان ترم نیز شرکت می کند.17ad6fb8961d839de8620eb8dfe58040
جعفری با بیان اینکه در سالهای اخیر برخی از دروس که تعداد دانشجوی آن برای برگزاری کلاس حضوری به حد نصاب نمی رسیده است به صورت خودخوان ارائه می شد گفت :این امر موجب می شد دانشجو نتواند از کلاس بهره مند شود که خوشبختانه با این شیوه جدید، دانشجویان در کلاسهای الکترونیکی به صورت متمرکز با سراسر کشور شرکت می نمایند.
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان افزود: دروس مربوط به رشته های ریاضیات و کاربرد ها، زمین شناسی، آمار و کاربرد ها، زبان و ادبیات فارسی، جغرافیا و برنامه ریزی روستایی، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، آب و هوا شناسی، ژئومورفولوژی، تاریخ، مهندسی کشاورزی – ترویج و آموزش کشاورزی گرایش زراعت، مهندسی کشاورزی – اقتصاد کشاورزی، علوم و مهندسی آب خوشه آبیاری و زهکشی، شیمی گرایش محض، شیمی (کاربردی)، فیزیک (هسته ای)، فیزیک (اتمی و مولکولی) علاوه بر ارایه عادی به صورت الکترونیکی ارایه می شود.
وی اظهار کرد : فیزیک (حالت جامد)، الهیات ومعارف اسلامی گرایش ادیان وعرفان، الهیات ومعارف اسلامی گرایش تاریخ فرهنگ وتمدن اسلامی، الهیات ومعارف اسلامی گرایش علوم قرآن وحدیث، الهیات ومعارف اسلامی گرایش فلسفه وکلام اسلامی، زبان و ادبیات عربی، علوم اجتماعی (تعاون ورفاه اجتماعی)، علوم اجتماعی (پژوهشگری علوم اجتماعی)، علوم اجتماعی (مددکاری اجتماعی)، علوم اجتماعی (برنامه ریزی اجتماعی تعاون و رفاه)، علوم ارتباطات اجتماعی (روزنامه نگاری)، علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)، علوم کامپیو تر و علوم سیاسی نیز رشته هایی هستند که دروس آن ها علاوه بر ارائه به صورت عادی (در صورت حد نصاب رسیدن تعداد دانشجو) به شیوه الکترونیکی نیز ارائه خواهد شد.
در حال حاضر در دانشگاه پیام نور لرستان بالغ بر30 هزار دانشجو در 75 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در 8 بخش الهیات و علوم اسلامی، روانشناسی و علوم تربیتی ، زبان و ادبیات، فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم اجتماعی و اقتصاد، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، و هنر و معماری تحصیل می کنند .

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۶ دیدگاه مطلب براي " ارایه رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی " ارسال شده است.

 1. مددکار اجتماعی 2 :

  یا خدا رشته به کجا داره میره؟……………

 2. شهلا :

  ما سراسری خوندیم مرایاشو دیدیم حتما اونا هم پیام نوربرن

 3. حمید :

  نا امیدی کار شیطانه ،ولی همین میزان خدمت دوستان عرض کنم که تحصیل کرده های این رشته اگر(سهمیه ،پارتی،امتیاز استخدام) رو داشتم در ارگانهای دولتی که رشته بسیار خوبیه ولی اگر غیر از اینه،خدا خودش به دادشون برسه،عین حقیقته که میگم: سازمان زند…………. از اشنایان هستن که با لیسانس ریخته گری(متالوژی) سمت مددکار رو گرفته ،در حالی که همون سازمان موقع استخدام به بهانه های مختلف تحصیل کرده های مرتبط با اون رشته رو از گردونه استخدام خارج کرده.

 4. حمید :

  عذر میخوام اگر متن غلط املایی داره.

 5. الی :

  سلام،یعنی این رشته بازار کاری خوبی نداره،من میخوام ارشدش رو بخونم لطفا راهنمایی کنید

 6. Kosar :

  سلام من دانشجوی ترم اول مددکاریم واقعا رشته خوبی نیست ؟؟؟
  من با هزار تا امید اومدم این رشته
  طرح نداره ؟ اخه من شنیدم داره
  میشه لطفا راهنمایی کنید !

ارسال نظر


آخرین موضوعات