کد خبر: 1304 | تاریخ انتشار: ۱:۱۰:۵۵ - جمعه ۷ بهم ۱۳۹۰ | بدون نظر | |

کسب رتبه اول مددکاری کشور توسط فرماندهی انتظامی اصفهان

اصفهان – فرمانده انتظامی استان اصفهان، از کسب رتبه اول مرکز مشاوره و مددکاری این فرماندهی در بین مراکز فرماندهی انتظامی سراسر کشور خبر داد.
1390/11/06 – 10:57

به گزارش روزپنجشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، سردار

‘حسن کرمی’ افزود: براساس اعلام نظر مرکز مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، این مرکز با فعالیت و خدمات گسترده در 9 ماهه سالجاری موفق به کسب رتبه اول شد.

وی دلایل کسب این رتبه را فعالیت گسترده تبلیغاتی، دایر کردن بیشترین نمایشگاه های ‘گامی به سوی امنیت در مدارس، مساجد، دانشگاه ها’،همایش ها و محل های اسکان مسافران عنوان کرد.

سردار کرمی همچنین شرکت فعال در همایش های تخصصی، افزایش مراجعان عمومی، برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی مهارت زندگی و راه اندازی بانک سی دی و کتابخانه تخصصی را از دیگر دلایل انتخاب این مرکز برشمرد.

وی به ارتباط موثر و کارآمد مرکز مشاوره و مددکاری آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با سازمان های دولتی و مردم نهاد در زمینه ارایه خدمات مضاعف و ارجاع مراجعان به آنها را نیز از دلایل برتری مرکز مشاوره فرماندهی انتظامی اصفهان در سطح کشور اعلام کرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود:به همین دلیل این مرکز مورد توجه و تقدیر مراکز مشاوره برون سازمانی شامل آموزش و پرورش، کمیته امداد و بهزیستی قرار گرفته است.

وی به بهره مندی روزانه 200 تا 300 نفر از خدمات مشاوره ای پلیس اصفهان به صورت حضوری و تلفنی خبر داد و گفت: تنها در 9 ماهه امسال حدود 22 هزار نفر از مرکز مشاوره و مددکاری این فرماندهی و واحدهای مددکاری کلانتریها بهره مند شدند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات