کد خبر: 1313 | تاریخ انتشار: ۱:۴۷:۳۹ - جمعه ۷ بهم ۱۳۹۰ | بدون نظر | |

قتل هولناک دو خواهر در خانه قدیمی

تیم ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات گسترده برای افشای راز قتل هولناک دو خواهر در خانه قدیمی را آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، ماجرای این جنایت بامداد دوشنبه ، سوم آذر امسال به ماموران پلیس مشهد اطلاع داده شد.دقایقی بعد نیز تیمی از ماموران همراه اسماعیل شاکر بازپرس ویژه قتل مشهد در قتلگاه دو زن میانسال در شهرک شهید رجایی مشهد حاضر شدند.

تیم جنایی در جریان نخستین بررسی ها دریافت دو خواهر ۵۲ و ۵۶ ساله با یکدیگر در آن خانه زندگی می کردند و یکی از بستگانشان وقتی به غیبت آنها مشکوک شده سراغشان رفته بود. مرد جوان پس از ورود به خانه دو زن تنها با صحنه ای هولناک روبرو شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده بود.

دست و پا و دهان قربانیان با چادر بسته شده بود .نبود آثار ورود به زور بر روی در نیز حکایت از قتل توسط یک آشنا داشت. عامل یا عاملان جنایت پس از ورود به خانه قربانیان، آنها را غافلگیر کرده و پس از بستن دست و پای زنان و قتل آنها اقدام به سرقت طلای یکی از زنان کرده بودند.

کارآگاهان سپس به تحقیق از مرد جوانی که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود پرداختند که او گفت: دیروز چند بار با خانه مقتولان تماس گرفتم اما کسی جواب نداد به همین خاطر شب راهی خانه شان شدم. وقتی در خانه را هم باز نکردند به ماجرا مشکوک شده و از بالای در وارد خانه شدم. در یکی از اتاق ها جنازه دو زن میانسال را مشاهده کرده و سریع موضوع را به پلیس اطلاع دادم.

تحقیقات محلی نیز نشان داد دو خواهر با کسی مشکلی نداشته و هرازگاهی دوستانشان به آنجا رفت و آمد داشتند. پس از بررسی های مقدماتی پیکر قربانیان برای تعیین علت و زمان مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان خراسان رضوی تجسس های گسترده ای را برای افشای راز این جنایت آغاز کردند.

اسماعیل شاکر – بازپرس شعبه ۸۰۹ دادسرای مشهد با اشاره به این خبر هشدار داد: سالمندان به خصوص زنان تنها باید بیشتر مراقب رفت و آمدها به خانه شان باشند زیرا آنها طعمه خوبی برای مجرمان هستند. برخی افراد به بهانه های مختلف مانند کارگر ساختمانی یا طرح دوستی به خانه قربانیان راه پیدا کرده و نقشه مجرمانه خود را اجرا می کنند.

وی در پایان تاکید کرد، پرونده در حال رسیدگی است که پس از به نتیجه رسیدن تحقیقات درباره آن اطلاع رسانی می کنیم.

خبرگزارى مهر
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات