کد خبر: 13154 | تاریخ انتشار: ۱۴:۵۱:۵۴ - دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ | ۴ نظر | |

خدمات مددکاری کمیته امداد برون سپاری می شود

IMG17135792مدیر کل خدمات مددکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: یکی از برنامه های ما در سال ۹۵ برون سپاری خدمات مددکاری و تعامل با کلینیک های مددکاری در استان ها است.
مجید زارع فرد، مدیر کل مددکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست خبری صبح امروز گفت: تعداد یک میلیون و ۷۰۰ هزار مددجو در سراسر کشور به صورت دایم تحت پوشش کمیته امداد هستند.
وی افزود: تعداد ۲ هزار و ۵۱۶ مددکار در کمیته امداد وجود دارند که ۸۶۳ نفر زن و هزار و ۶۵۳ نفر مددکار مرد داریم.
زارع فرد با بیان اینکه توسعه زنانه شده ارایه خدمات مددکاری یکی از رویکردهای ما است، گفت: تعداد ۷۷۱ مددکار غیر رسمی با مجموعه کمیته امداد در ارتباطند که ۶۱۵ نفر از آنان زن هستند.
مدیر کل مددکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: به ازای هر مددکاری تعداد ۶۹۰ پرونده تحویل داده می شود اما طبق استاندارد ما باید ۵۰۰ پرونده به یک مددکار داده شود که یکی از برنامه های ما کاهش ارجاع پرونده ها به مددکاران است.
وی بیان کرد: یکی از سیاست های ما برون سپاری است و با برخی از کلینیک های مددکاری وارد مذاکره شده ایم تا بتوانیم پرونده مددجویان را به آنان نیز ارجاع دهیم.

منبع: خبرگزاری شبستان

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: , ,


۴ ديدگاه مطلب براي " خدمات مددکاری کمیته امداد برون سپاری می شود " ارسال شده است.

 1. مددکار اجتماعی :

  با سلام
  بنده از همکارای کمیته امداد هستم.متاسفانه بعد از چندین سال خدمت خالصانه به محرومین از اوایل امسال قراردادهای ما را ساعتی کردن که مشمول بیمه، سنوات، مرخصی استحقاقی، استعلاجی، پاداش و عیدی نمی شود و این قضیه خیلی به ضررمون شده است. خصوصا برای آقایان که بعد از ۱۸ سال کار با بالارفتن سن دیگه جایی برای کار پیدا نمی کنند.
  به نظر شما اینکار برون سپاری است؟
  هدفشون از اینکار رو چابک سازی امداد اعلام کردن که متاسفانه از کارکنانشون شروع کردن.
  0  0
 2. مددکار اجتماعی :

  ضمنا من خودم مددکارم و کارشناسی ارشد دارم.
  0  0
 3. احمد :

  یک مددکار اجتماعی در داخل کمیته امداد تامین نیاز نشود خودش مددجو است کمیته امداد با این کا ر خودش یعنی افزایش مددجو برای جامعه درست کردند یعنی کسی در راس کار است که نمی داند بسیار اسیب اجتماعی دامن تحصیل کرده را راهم گرفته است واینکه چراغی که به خانه رواست به مسجد چرا ، ما همه در یک جامعه زندگی می کنیم که همه بهم وابسته ایم حل مشکل یک گروه باعث ودلیل برای مشکل گروه دیگر نباشد امیدواریم کمیته امداد مشکلات را همه جانبه .در سطح کلان جامعه ببیند تاموجب نگرانی همکاران خودش نشوند که عقلی ومنطقی نیست .
  0  0
 4. ناشناس :

  واقعا یه سری از مدیران جدید امداد را ب چالش کشیدند خدا ….. کنه
  0  0
ارسال نظر


آخرین موضوعات