کد خبر: 13154 | تاریخ انتشار: ۱۴:۵۱:۵۴ - دوشنبه ۲۳ فرو ۱۳۹۵ | ۵ نظر | |

خدمات مددکاری کمیته امداد برون سپاری می شود

IMG17135792مدیر کل خدمات مددکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: یکی از برنامه های ما در سال ۹۵ برون سپاری خدمات مددکاری و تعامل با کلینیک های مددکاری در استان ها است.
مجید زارع فرد، مدیر کل مددکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست خبری صبح امروز گفت: تعداد یک میلیون و 700 هزار مددجو در سراسر کشور به صورت دایم تحت پوشش کمیته امداد هستند.
وی افزود: تعداد 2 هزار و 516 مددکار در کمیته امداد وجود دارند که 863 نفر زن و هزار و 653 نفر مددکار مرد داریم.
زارع فرد با بیان اینکه توسعه زنانه شده ارایه خدمات مددکاری یکی از رویکردهای ما است، گفت: تعداد 771 مددکار غیر رسمی با مجموعه کمیته امداد در ارتباطند که 615 نفر از آنان زن هستند.
مدیر کل مددکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: به ازای هر مددکاری تعداد 690 پرونده تحویل داده می شود اما طبق استاندارد ما باید 500 پرونده به یک مددکار داده شود که یکی از برنامه های ما کاهش ارجاع پرونده ها به مددکاران است.
وی بیان کرد: یکی از سیاست های ما برون سپاری است و با برخی از کلینیک های مددکاری وارد مذاکره شده ایم تا بتوانیم پرونده مددجویان را به آنان نیز ارجاع دهیم.

منبع: خبرگزاری شبستان

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: , ,


۵ دیدگاه مطلب براي " خدمات مددکاری کمیته امداد برون سپاری می شود " ارسال شده است.

 1. مددکار اجتماعی گفت:

  با سلام
  بنده از همکارای کمیته امداد هستم.متاسفانه بعد از چندین سال خدمت خالصانه به محرومین از اوایل امسال قراردادهای ما را ساعتی کردن که مشمول بیمه، سنوات، مرخصی استحقاقی، استعلاجی، پاداش و عیدی نمی شود و این قضیه خیلی به ضررمون شده است. خصوصا برای آقایان که بعد از ۱۸ سال کار با بالارفتن سن دیگه جایی برای کار پیدا نمی کنند.
  به نظر شما اینکار برون سپاری است؟
  هدفشون از اینکار رو چابک سازی امداد اعلام کردن که متاسفانه از کارکنانشون شروع کردن.

 2. مددکار اجتماعی گفت:

  ضمنا من خودم مددکارم و کارشناسی ارشد دارم.

 3. احمد گفت:

  یک مددکار اجتماعی در داخل کمیته امداد تامین نیاز نشود خودش مددجو است کمیته امداد با این کا ر خودش یعنی افزایش مددجو برای جامعه درست کردند یعنی کسی در راس کار است که نمی داند بسیار اسیب اجتماعی دامن تحصیل کرده را راهم گرفته است واینکه چراغی که به خانه رواست به مسجد چرا ، ما همه در یک جامعه زندگی می کنیم که همه بهم وابسته ایم حل مشکل یک گروه باعث ودلیل برای مشکل گروه دیگر نباشد امیدواریم کمیته امداد مشکلات را همه جانبه .در سطح کلان جامعه ببیند تاموجب نگرانی همکاران خودش نشوند که عقلی ومنطقی نیست .

 4. ناشناس گفت:

  واقعا یه سری از مدیران جدید امداد را ب چالش کشیدند خدا ….. کنه

 5. علی گفت:

  سلام انشالله که همه نیروهای قراردادی و شرکتی و حجمی و برون سپاری قرارداد معین شوند و نمایندگان مجلس رای بدهند این هفته

ارسال نظر


آخرین موضوعات