کد خبر: 13285 | تاریخ انتشار: ۱:۰۸:۱۵ - پنجشنبه ۹ ارد ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

همایش مددکاری اجتماعی و مطالبه گری اجتماعی در خراسان شمالی برگزار شد

رضا استاجیهمایش انجمن مددکاران اجتماعی ایران شعبه خراسان شمالی، در مورخ ۵ اردیبهشت و با حضور مسئول محترم انجمن مددکاران اجتماعی استان خراسان شمالی، مدیرکل سازمان بهزیستی استان، ریاست محترم مرکز علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی استان به همراه مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان و تعدادی از مدیران کل و همچنین دانشجویان رشته مددکاری اجتماعی در محل تالار حافظ بجنورد برگزار گردید.
در این همایش رضا استاجی مسئول انجمن مددکاران اجتماعی استان در خصوص مطالبه گری اجتماعی اظهار داشتند: ما در حوزه مددکاری اجتماعی اگر یک مددکار جامع نگر باشیم یا روش ما در انجام کار مددکاری مددکاری جامعه ای باشد، میتوانیم سهم عمده ای در تقویت روحیه مطالبه گری درخود، مددجویان و شهروندان جامعه داشته باشیم تا با فرهنگ سازی در سطح جامعه و خانواده، از مددجویان و شهروندان انسانهایی مطالبه گر بسازیم.
در ادامه رضا اله وردی (مدیرکل بهزیستی استان) و دکتر کاهانی مقدم رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی در خصوص جایگاه مددکاران اجتماعی و نقش این حرفه در سلامت روان جامعه مطالبی را عنوان نمودند.
قابل به ذکر است؛ اجرای موسیقی توسط گروه سنتی و محلی و همچنین تقدیر از تنی چند از اساتید برتر و فعال استان در حوزه مددکاری اجتماعی، حُسن ختام همایش مذکور بوده است.

منبع: روابط عمومی وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات