کد خبر: 13463 | تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳:۰۸ - پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ | ۱ نظر | |

کتاب مروری بر زندگی و اندیشه بزرگان مددکاری اجتماعی چاپ شد.

photo_2016-05-26_00-02-15

به گزارش وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی در این کتاب به طور خلاصه زندگی ۱۰ نفر از بنیان گذاران و نظریه پردازان حوزه مددکاری اجتماعی مرور شده است. به گونه ای که با خواندن هر بخش شمایی کلی از فرایند تشکیل مددکاری اجتماعی از ابتدا تاکنون در نظر مخاطب ایجاد خواهد شد. نویسندگان این مجموعه در مقدمه کتاب، هدف خود را آشنایی مددکاران اجتماعی با پیشینه حرفه و نیز ایجاد ذهنیت صحیح از قدمت علمی و کاربردی این حرفه برای سایر متخصصین عنوان کرده اند.

این کتاب از آن جهت که در حال حاضر اطلاعات مربوط به حرفه مددکاری اجتماعی تنها محدود به تعاریف و چیستی آن است و کمتر کسی به نظریه ها و از آن مهمترین نظریه پردازان آن پرداخته است می تواند برای علاقمندان به این حرفه و نیز دانشجویان عزیز بسیار سودمند واقع گردد.

کتاب مذکور ۱۰۰ صفحه ای نخستین کتابی است که در این بخش تهیه می شود و از این حیث برای شناخت تاریخ مددکاری اجتماعی جهان برای دانشجویان و فارغ التحصیلان این حرفه بسیار مفید خواهد بود.

این کتاب که به همت عباسعلی یزدانی و امیرمغنی باشی منصوریه گردآوری شده و با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان از انتشارات شلاک به شماره تماس ۶۶۵۹۲۳۵۷ واقع در میدان انقلاب تهران قابل تهیه است.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " کتاب مروری بر زندگی و اندیشه بزرگان مددکاری اجتماعی چاپ شد. " ارسال شده است.

 1. مددکار اجتماعی :

  با سلام
  عرض خسته نباشید ویژه خدمت آقای یزدانی همکلاسی بزرگوارم
  واقعا جای کتاب نظریه های مددکاری در بین کتب مربوط به مددکاری خیلی خالی بود.خسته نباشید
  0  0
ارسال نظر


آخرین موضوعات