کد خبر: 13540 | تاریخ انتشار: ۰:۰۰:۱۶ - دوشنبه ۱۷ خرد ۱۳۹۵ | ۲ نظر | |

انتصاب نخستین مدیر زن در کمیته امداد

 

این انتصاب در جهت تحقق سیاست های جدید کمیته امداد برای بهره گیری از ظرفیت بیشتر بانوان و ارائه خدمات مطلوب به زنان سرپرست خانوار صورت گرفته است.

رئیس کمیته امداد در حکم فاطمه رهبر به عنوان معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد بر بهبود و گسترش خدمات تخصصی مددکاری و مشاوره با رویکرد پیشگیرانه، تمرکز بر توانمندسازی فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی اقشار نیازمند،تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، دقت لازم در انتخاب مددکاران، صیانت از نهاد خانواده و ایجاد مشوق های لازم برای امر ازدواج اشاره کرده است.

این درحالی است که فتاح پیش از این برلزوم تغییر جنسیتی در بدنه مدیریتی و رفتار سازمانی و همچنین توسعه خدمات مددکاری با محوریت مددکار زن با توجه به جمعیت بالای زنان سرپرست خانوار تحت حمایت تاکید کرده بود.635822374875364489

فاطمه رهبر با مدرک دکتری مدیریت استراتژیک، نمایندگی مجلس شورای اسلامی از سوی مردم تهران در ادوار هفتم، هشتم و نهم، نایب رئیسی کمیسیون فرهنگی مجلس در دوره هفتم و هشتم، نائب رئیسی کمیسیون اصل نود مجلس نهم، عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی، عضو ناظر از طرف مجلس شورای اسلامی در شورای فرهنگی اجتماعی زنان (شورای عالی انقلاب فرهنگی) با معرفی ریاست مجلس شورای اسلامی دوره هشتم و صدور حکم توسط ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه کاری خود دارد.

فاطمه رهبر همچنین پیش از انتخاب نمایندگی مجلس شورای اسلامی، سابقه دبیری شورای عالی سیاست گذاری اینترنت سازمان صدا و سیما،و مدرس دانشکده هنر و معماری را برعهده داشته است.

شایسته ذکر است، پیش ازاین علی محمد ذوالفقاری به مدت پنج سال معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد بوده و هم اکنون به عنوان معاون مشارکت های مردمی این نهاد مشغول به فعالیت است.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:


۲ دیدگاه مطلب براي " انتصاب نخستین مدیر زن در کمیته امداد " ارسال شده است.

  1. محمد :

    سلام
    خانم رهبر زمانی می تواند در حل مشکلات وآسیب شناسی مددجویان خود موفق شود که در بکار گیری مددکاران حرفه ای به جای مددکاران تجربی بیشتر دقت نظر داشته باشد.

  2. ناشناس :

    شما با این برنامه های کثیف خودتون امداد را ویران کردین

ارسال نظر


آخرین موضوعات