کد خبر: 13619 | تاریخ انتشار: ۹:۴۳:۲۴ - سه شنبه ۲۵ خرد ۱۳۹۵ | ۲ نظر | |

امید اول مددکاران اجتماعی برای تصویب سازمان نظام مددکاری در مجلس به کمیسیون انرژی رفت

سکینه الماسی (مددکار اجتماعی) نماینده عسلویه که امید اول مددکاران اجتماعی برای تصویب نظام مددکاری اجتماعی محسوب می شد بجای کمیسیون اجتماعی به کمیسیون انرژی رفت!
photo_2016-06-14_08-58-43
ایشان در کانال تلگرامی منتسب به خودش نوشت : امروز کار انتخاب اعضاء کمیسیون‌های مجلس انجام شد و خوشبختانه با اکثریت آراء برای عضویت در کمیسیون انرژی که اولویت اولم بود انتخاب شدم. امیدوارم که بتوانم از این حضور، برای مردم بهره ببرم .

ایشان قبلا نیز در مصاحبه با خبرگزاری خلیج فارس گفته بودند، “تخصص و مسئولیت های قبلی ام به کمیسیون اجتماعی بیشتر مرتبط است ولی خواسته مردم حوزه انتخابیه، عمدتا حضور نمایندگان شان در کمیسیون انرژی به عنوان یکی از جایگاههای مهم تصمیم سازی مجلس است و بنده به خواسته آنها احترام می گذارم و در این زمینه تلاش می کنم.”

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۲ دیدگاه مطلب براي " امید اول مددکاران اجتماعی برای تصویب سازمان نظام مددکاری در مجلس به کمیسیون انرژی رفت " ارسال شده است.

  1. اراز :

    شما تو حوزه ی انرژی خیلی میتونین موفق باشین چون بهر حال مددکاری خیلی مرتبط با انرژی هستش!!!تقصیر تو نیست تقصیر اون کسی هست که بدون توجه به تخصص نماینده ها پست تقسیم میکنه.دکتراهای فیزیک هسته ای بیکارن حالا مددکار میشه مسئول کمسیون انرزی.معلومه این جامعه چه جوری پیشرفت میکنه.انشالاه مجلس های بعدی!!!!

  2. محمود احمدی :

    در نگاه اول شاید این مسئله کمی ناراحت کننده باشه ولی سرکار خانم دکتر الماسی به خواسته های مردم حوزه انتخابی خودش احترام گذاشته. امیدوارم در هر زمینه ای که فعالیت میکنند سربلند و پیروز باشند.
    محمود احمدی
    مددکار اجتماعی

ارسال نظر


آخرین موضوعات