کد خبر: 13921 | تاریخ انتشار: ۲۳:۳۴:۴۵ - چهارشنبه ۲۰ مرد ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

پیام رئیس منطقه ای، آسیا و اقیانوسیه به برگزاری کنفرانس مددکاری اجتماعی در چین

همکاران عزیز مددکاری اجتماعی در منطقه آسیا و اقیانوسیه

من می خواهم شما را به24 امین  کنفرانس مشترک مددکاری اجتماعی منطقه آسیا و اقیانوس آرام ، از 25 الی  اکتبر29، سال 2017 در شنژن، چین دعوت نمایم. ما از مدتها پیش منتظر برگزاری یک کنفرانس بین المللی مددکاری اجتماعی در چین بودیم  و در حال حاضر محقق شدن این رویداد در سال 2017 بسیار هیجان انگیز می تواند باشد.20160519164315_97313

حرفه مددکاری اجتماعی ، در چین به سرعت با هدف افزایش رفاه و بهزیستی زندگی مردم در حال پیشرفت می باشد. هم دولت و هم جامعه مدنی (چین) در پاسخ به مشکلات اجتماعی متعدد  ناشی از عواملی چون شکاف در استانداردهای زندگی شهری و روستایی، رشد و تغییرات اجتماعی در ساختارهای خانواده ، کارهای بزرگی در خصوص استقرار و توسعه حرفه مددکاری اجتماعی انجام می دهند . از جمله این کارها می توان به آموزش و تربیت متخصصین مددکاری اجتماعی و همچنین توسعه مدل های عملی مبنی بر نحوه خدمات مددکاران اجتماعی به مردم در جوامع خود اشاره کرد.

در این زمینه، انجمن مددکاران اجتماعی چین برای میزبانی کنفرانس مددکاری اجتماعی آسیا و اقیانوسیه منطقه در سال  2017 آماده می شود. مددکاران اجتماعی و مربیان مددکاری اجتماعی در منطقه آسیا و اقیانوسیه و در سراسر جهان مشتاقند تا بدانند که  چگونگه حرفه مددکاری اجتماعی در چین به انبوهی از مسائل اجتماعی جمعیت عظیم خود و حمایت از همکاران ما در کارشان پاسخ خواهد داد.

موضوع کنفرانس مددکاری اجتماعی نوآورانه و توسعه پایدار می باشد که  در واقع مقدمه ای خواهد بود  بر موضوع بعدی دستور کار جهانی ما.

من مشتاقانه منتظر حضور شما در کنفرانس منطقه اقیانوس آرام در چین و در سال  2017هستم.

ماریکو کیمورا
رئیس منطقه ای،
فدراسیون جهانی مددکاری اجتماعی در آسیا و اقیانوسیه

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات