کد خبر: 13946 | تاریخ انتشار: ۱۸:۴۰:۰۶ - چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۶ نظر | |

فاطمه حق بین سکاندار مددکاری اجتماعی در بانک ملی به درجه بازنشستگی نایل شدند

photo_2016-08-17_18-30-11

به گزارش وب سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران، امروز چهارشنبه، طی مراسمی با حضور سید حسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران، آقای توکلی رئیس اداره کل رفاه و درمان بانک ملی، آقای شکرگزار از اداره کل رفاه و درمان ،  آقای میرزاعلی درویشی مددکار اجتماعی بانک ملی مازندران و آقای عباسی مددکار اجتماعی البرز  به نمایندگی از مددکاران اجتماعی در استانها و جمیع مددکاران اجتماعی بانک ملی ایران در شهر تهران ، از تلاشهای دو نفر از مددکاران اجتماعی بانک که به درجه بازنشستگی نایل شدند تجلیل به عمل آمد. در این مراسم که در محل اداره کل رفاه و درمان برگزار شد، خانم فاطمه حق بین رئیس مددکاری اجتماعی بانک ملی و خانم کوچکی از مددکاران اجتماعی ساعی بانک ملی شهر تهران ، به افتخار بازنشستگی نایل شدند. در این مراسم ضمن تجلیل از تلاشهای این دو مددکار اجتماعی، پس از قرائت لوح یادبود توسط آقای درویشی به نمایندگی از جامعه مددکاری اجتماعی سیستم بانکی، و جمیع مددکاران اجتماعی بانک ملی ، این لوح به خانم حق بین اعطا گردید.همچنین در ادامه لوح تقدیر دیگری از طرف انجمن مددکاران اجتماعی ایران  به همراه کتاب گنجینه تجارب مددکاران اجتماعی ، از طرف آقای موسوی چلک به این مددکاران بازنشست شده اعطاء گردید. شایان ذکر است سازمان بانک ملی ایران با داشتن مددکاران اجتماعی متخصص و با تجربه از جمله سازمانهای موفق کشورمان در عرصه ارائه خدمات مددکاری اجتماعی محسوب می شود.

photo_2016-08-17_18-29-29photo_2016-08-17_18-30-04photo_2016-08-17_18-29-45

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۶ ديدگاه مطلب براي " فاطمه حق بین سکاندار مددکاری اجتماعی در بانک ملی به درجه بازنشستگی نایل شدند " ارسال شده است.

 1. مددکارم :

  نیاز به کار دارم ۴ساله بیکارم
  0  0
 2. حسن :

  با سلام ببخشید این عزیزان بازنشسته در بانک ملی چه کار مددکاری انجام می دادند . ممنون میشم اگر نحوه کار یک مددکار در بانک را بدانم.
  0  0
 3. وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی :

  با سلام برای آشنایی با وظایف و نقش مددکاران اجتماعی در سیستم بانکی می توانید از طریق قسمت جستجو در سایت و وارد کردن کلمات کلیدی استفاده نمایید قبلا در این مورد مطالب زیادی بارگزاری شده است. باتشکر
  0  0
 4. مریم عابدینی :

  سلام و روزبخیر
  من فارغ التحصیل علامه هستم. میخواستم بدانم چگونه می شود به عنوان مددکار اجتماعی در بانک ملی فعالیت کرد؟ اگر به صورت آزمون و جدب نیرو هست آخرین بار آزمون چه زمانی برگزار شده است ؟
  0  0
 5. وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی :

  با سلام
  استخدامیهای بانکها بصورت متمرکز هرچند وقت یکبار برگزار می گردد. آخرین جذب مددکار مربوط به بانک پاسارگاد می باشد که در همین وب سایت اطلاع رسانی شده بود.
  0  0
 6. من :

  عجب آقای چلک به جای این نمایشا برن فکری به حال مددکارای بیکار بکنن. نشستن اون بالا فقط به فکر منافع خودشونن
  0  1
ارسال نظر


آخرین موضوعات