کد خبر: 14635 | تاریخ انتشار: ۲۲:۱۱:۳۶ - دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

گزارش عملکرد گروه مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

وبسایت گروه مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در اقدامی کم نظیر گزارش عملکرد خود را به صورت عمومی منتشر کرد.

طی سالهای اخیر به ندرت دانشگاه، دانشکده یا گروه آموزشی عملکرد خود را به خارج از مجموعه دانشگاه گزارش کرده بود هر چند در بروشور ها یا بخش معرفی مجموعه ممکن است مختصری از کلیت آن واحد آموزشی قید شده باشد.

در ادامه این گزارش و متن مربوط به آن را که در وبسایت مذکور آمده است می خوانید:

 

گروه مددکاری اجتماعی از باسابقه ترین گروه های آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی محسوب می گردد، این گروه از بدو تأسیس در حوزه تعلیم و تربیت منشأ خدمات بسیاری بوده و در زمینه های مختلف طی این سال ها در گذار از رشد کمی و ورود به مؤلفه های کیفی تلاش های فراوانی را به انجام رسانیده است. گروه مددکاری اجتماعی دارای پتانسیل بالقوه و شرایط مناسب آموزشی و پژوهشی در تربیت نیروهای متخصص در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مددکاری اجتماعی می باشد. علاوه بر این اگر نقش تعیین کننده سلامت اجتماعی را در رشد و تعالی افراد جامعه در نظر بگیریم اهمیت این رشته در حیطه های سلامت اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی عیان خواهد شد. این گزارش ، عملکرد گروه آموزشی مددکاری اجتماعی را در طی یک سال به اختصار بیان کرده و شرح مختصری از فعالیت های گروه در حیطه های مختلف ارائه می دهد.
مبنای گزارش عملکرد در برخی بخش ها، گزارشات ارزشیابی مسئولین دانشگاه می باشد که به منابع اشاره شده است . انتظار می رود این گزارش در راستای تصمیم گیری های راهبردی برای گروه آموزشی مددکاری اجتماعی مؤثر واقع گردد . امید است که تمامی همکاران و ذینفعان محترم با توکل به پروردگار بزرگ در زمینه کیفیت بخشی هر چه بیشتر فعالیت ها و مأموریت های تعریف شده در راستای تحقق سند چشم اندازه ۵ ساله همکاری و همراهی داشته باشند . در آخر فرصت را مغتنم شمرده و از همکاران محترم دانشگاه، گروه آموزشی و دانشجویان گرامی قدردانی و تشکرمی نماییم.
با عنایت به موارد ذکرشده مجموعه اقداماتی که یک سال صورت گرفته اند، مشتمل بر ۶ بخش به شرح زیر می باشد:
۱- آموزشی
۲- پژوهشی
۳- دانشجویان
۴- کارورزی
۵- ارتباط درون سازمانی و برون سازمانی
۶- سایر فعالیت ها

 

برای مشاهده گزارش کلیک کنید.

خلاصه گزارش کامل عملکرد

 

 

Image result for ‫دانشگاه علوم بهزیستی‬‎

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات