کد خبر: 14731 | تاریخ انتشار: ۷:۵۶:۴۹ - دوشنبه ۴ بهم ۱۳۹۵ | ۶ نظر | |

اهدای تندیس مهر حقوق بشر برای اولین بار در کشور به خانم ماندانا جواهری

‍ (تندیس مهر حقوق بشر برای اولین بار در کشور به مددکار اجتماعی سر کار خانم ماندانا جواهری داده شد بر مددکاران اجتماعی تلاشگر و مردم شریف کرمانشاه مبارک باد . این افتخار افرینی.

در مراسم حقوق بشر کانون وکلای دادگستری کرمانشاه، تندیس مهر حقوق بشر به نمایندگی از شهدای پلاسکو به آتش‌نشانان کرمانشاهی اهداء شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، در این مراسم که به همت کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و در محل تالار کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، تندیس مهر حقوق بشر از سوی اعضای هیئت مدیره کانون وکلا به جمعی از آتش‌نشانان کرمانشاهی به نمایندگی از خانواده شهدای حادثه پلاسکو اهدا شد.

در بخش دیگری از این مراسم تندیس مهر حقوق بشر به دکتر «عبدالجلیل کلانتر هرمزی» به پاس فعالیت‌های بشردوستانه در عرصه پزشکی و هم‌چنین «ماندانا جواهری» به پاس فعالیت های بشر دوستانه در عرصه مددکاری اجتماعی اهدا شد.

هم‌چنین سخنران ویژه این مراسم دکتر «حسین شریفی طراز کوهی» از اساتید برجسته حقوق بشر بود که پیرامون واکاوی حقوق شهروندی در پرتو گفتمان‌های سه‌گانه حقوق بشر به ایراد سخنرانی پرداخت.

خانم ماندانا جواهری مسئول انجمن مددکاران اجتماعی شعبه کرمانشاه و مدیر کلینیک همراز کرمانشاه می باشند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۶ دیدگاه مطلب براي " اهدای تندیس مهر حقوق بشر برای اولین بار در کشور به خانم ماندانا جواهری " ارسال شده است.

 1. مطالبه گر گفت:

  لطفا رزومه ایشان و ایتم های انتخاب رو بازگو کنید…. چرا که انتخاب فردی بعنوان مددکار اجتماعی نمونه در حالیکه خرداد ۹۳ ازعلمی کاربردی فارغ التحصیل شده و با پارتی بازی و زد وبند این تندیس رو گرفته جای سئوال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر سایت تون تخصصی و مطالبه گر هستش بگید در استانی که مددکارانی با مدرک ارشد و حداقل بیست سال سابقه مددکاری اجتماعی وجود دارد ملاک انتخاب ایشان چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در استان کرمانشاه پیشکسوتانی وجود دارد که علاوه بر داشتن تحصیلات اکادمیک از معتبرتر ین دانشگاههای داخلی دارن بی ادعا فعالیت می کنند…. با تشکر

  5
  2
 2. رضایی گفت:

  لطفا رزومه ایشان و ایتم های انتخاب رو بازگو کنید…. چرا که انتخاب فردی بعنوان مددکار اجتماعی نمونه در حالیکه خرداد ۹۳ ازعلمی کاربردی فارغ التحصیل شده و با پارتی بازی و زد وبند این تندیس رو گرفته جای سئوال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر سایت تون تخصصی و مطالبه گر هستش بگید در استانی که مددکارانی با مدرک ارشد و حداقل بیست سال سابقه مددکاری اجتماعی وجود دارد ملاک انتخاب ایشان چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در استان کرمانشاه پیشکسوتانی وجود دارد که علاوه بر داشتن تحصیلات اکادمیک از معتبرتر ین دانشگاههای داخلی دارن بی ادعا فعالیت می کنند….جای بسی تعجب هستش که جامعه مددکاران اجتماعی خودش دچار فساد اداری شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5
  2
 3. وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی گفت:

  با سلام ایشان مددکار اجتماعی نمونه انتخاب نشده اند بلکه تندیس حقوق بشر را دریافت نموده اند

  4
  3
 4. رضایی گفت:

  میشه توضیح بدید فرق بین مددکار اجتماعی نمونه و گرفتن تندیس چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدش آیتم های مورد نظر واسه اهدا تندیس چی هستش؟؟؟؟؟ که فقط در بین مددکاران اجتماعی کرمانشاه ایشان داشتند…… حمایت ازهمکار عالی هستش…. اما حمایت کورکورانه باعث میشه فردرو به جایگاهی برسونید که واسش زحمات نکشید و حرفه رو خدشه دار کنید!!!!!!!!!!! اگر ادعای تخصصی بودن در سایت تون دارید با ایشان مصاحبه کنید و ازشون در مورد ملاک های انتخاب شون شفاف بپرسید و بگید از بین چند نفر انتخاب شدند.حتی میتواند ازکانون وکلا پیگیر بشوید و ابهامات ذهن خیلی ازمددکاران اجتماعی استان کرمانشاه رو روشن کنید…این وظیفه سایت تون هستش چون خبر رو منعکس کردید پس حقانیت شو اثبات کنید.

 5. وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی گفت:

  ضمن تشکر از حساسیت شما، این جایزه از طرف جامعه مددکاری اجتماعی یا به خاطر مدرک مددکاری اجتماعی نبوده بلکه به خاطر فعالیتهای ایشان در حوزه حقوق بشر از طرف یک موسسه غیردولتی انتخاب شده اند. همانطور که در خبر آمده، این انتخاب بین فعالان حوزه اجتماعی بوده است.

  4
  3
 6. رضایی گفت:

  جناب موحدی گرامی…. فکر نکنم یک مصاحبه و پرسیدن این خدمات بشر دوستانه سخت و غیرممکن باشه….. افرادزیاد بیسوادی یا با سوادی رو میشناسم که به اندازه سن ایشان دارن رایگان و بدون چشم داشت در روستا هرنوع کمکی به مردم محروم ارائه میدن….. بعدش انتخاب ایشان اونم در زمان نزدیک به انتخابات شورای شهر که ایشان داره تبلیغ می کنه و قصد کاندیدا شدن دارن یکم جای سئوال داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما و سایر سایت ها وقتی این اخباررا انعکاس میدید برشایستگی طرف صحت میگذارید….. کاش اجازه میدادیم هر کس به اندازه تلاش، علمش به جایگاه ش برسه و کسی رو بیخود و با پارتی بازی بزرگ نمیکردیم….که اگر کمترین اعتقادی مانده باشه در پیشگاه خدای منان پاسخگو هستیم….. البته شما مقصر نیستید ما یادگرفتیم اعتراض و انتقاد نکنیم…. اخه اگر انتقاد کنیم و سئوال بپرسیم حرمت همکاری چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در نهایت از شما جناب موحدی عزیز و سایر همکاران تون یک سئوال بنظرتون چند درصد افزایش اسیب های اجتماعی جامعه ناشی از تخصیص دادن کارها به افراد ناکارامد و بولد کردن چنین افرادی در جامعه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سعی کنید منعکس کننده هر خبری نباشید…..اگر فردی در انتخاب اشتباه کرد یا پارتی بازی کرد حداقل من اون رهرو راه نشم

ارسال نظر


آخرین موضوعات