کد خبر: 14914 | تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲:۰۱ - شنبه ۲۶ فرو ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

کتاب مددکاری اجتماعی در قرن 21 به عنوان کتاب برگزیده جشنواره کتاب بهزیستی انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، حجت‌الاسلام «سیدمهدی سیدمحمدی» سرپرست امور فرهنگی سازمان بهزیستی کشور از اعلام نتایج برگزاری اولین جشنواره کتاب برتر بهزیستی خبر داد و گفت: گسترش فعالیت‌های مرتبط با تألیف، ترجمه و نشر و شناسایی و تجلیل از پدیدآورندگان، ناشران، مراکز دانشگاهی و آثار برتر تخصصی حوزه‌های مرتبط با بهزیستی از اهداف این جشنواره بود.

وی گفت: ارزیابی و انتخاب بهترین آثار در موضوعات پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، پیشگیری از معلولیت‌ها، اجتماعی مشتمل بر کودکان، توانمندسازی زنان و خانواده و بررسی رویکردهای توانمندسازی در معلولان و سبک زندگی اسلامی صورت پذیرفته است.

کتاب مددکاری اجتماعی در  قرن 21 ترجمه عباسعلی یزدانی و الهام محمدی در بخش “کودکان، توانمندسازی زنان و خانواده” پذیرفته شده است.

در این بخش همچنین نام کتابهای  پرسش و پاسخ در مورد مسائل آموزشی و یادگیری کودکان، نوشته ناهید امیری و همکاران (کتاب اول برگزیده)، راهنمای عمل برای آموزش کودکان خیابانی نوشته نازآفرین معروفی و فرانک ایمانی و آشنایی با ابزارهای آموزشی توانمندسازی اجتماع محور در جهت توسعه محلی بر اساس تجربه  طرح توانمندسازی اجتماع محور در جهت کاهش فقر نوشته نوری نشاط و همکاران نیز به چشم می خورد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ دیدگاه مطلب براي " کتاب مددکاری اجتماعی در قرن 21 به عنوان کتاب برگزیده جشنواره کتاب بهزیستی انتخاب شد " ارسال شده است.

  1. فرهاد شهرياري محمدي گفت:

    با سلام و احترام ضمن تبریک به مترجمین کتاب اقای یزدانی و خانم دکتر محمدی پیشنهاد می گردد با عنایت به مبحث توانمند سازی کودکان و زنان و خانواده در عصر جدید این کتاب در سرفصلهای تدریس مدرسین مددکاری مراکز علمی کاربردی سراسر کشور به خصوص برای رشته مددکاری اجتماعی خانواده تعریف و تدریس گردد.

ارسال نظر


آخرین موضوعات