کد خبر: 15008 | تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵:۲۷ - جمعه ۲۹ ارد ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

مراسم ترحیم علی قوام الدینی با حضور بسیاری از اساتید و قدیمی های مددکاری اجتماعی

مراسم ترحیم سیدعلی قوام الدینی، مددکار اجتماعی محبوبی که شامگاه دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۶ فوت کرد با حضور تعداد کثیری از دوستان قدیم و جدید ، همسایگان و بستگان وی  برگزار شد.

در این مراسم که از ساعت ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰ در مسجد النبی امیرآباد شمالی تهران برگزار شد، بسیاری از اساتید و پیشکسوتان مددکاری اجتماعی حضور داشتند.

در این جمع برخی از چهره هایی که مدتها در جمع های مددکاران اجتماعی حضور نداشتند نیز آمده بودند و بنابراین قوام الدین که همیشه تعصب و علاقه به حضور در جمع های مددکاران اجتماعی داشت بعد از فوت خود نیز توانست جمعی که سالها از هم دور بودند گرد هم آورد.

از جمله افراد شرکت کننده می توان به دکتر شریفیان، دکتر بازرگانی، دکتر زاهدی اصل، دکتر آقابخشی، خانم دکتر میربها، خانم فریده همتی، آقای تقی ناصر شریعتی، دکتر به پژوه، دکتر موسوی چلک، آقای یزدانی، سرهنگ امیدی، آقای سیداحمد رحیمی و بسیاری از دوستان قدیمی مرحوم قوام الدین حضور داشتند. دکتر سام آرام نیز به علت عدم حضور در تهران پیام تسلیت خود را از طریق برادرشان ارسال نمودند.

علی قوام الدینی متولد 1326 و از فارغ التحصیلان سال 50 آموزشگاه خدمات اجتماعی بود و سالها به عنوان مددکار اجتماعی در حوزه بهداشت و درمان کار کرد. وی سالها در انستیتو کانسر به عنوان مددکار اجتماعی شاغل بود و شاید با همان تجربه و انرژی حاصل از کار با افراد مبتلا به سرطان بود که توانسته بود حدود 5 سال با بیماری سرطان مبارزه کند.

در این برنامه ترحیم، همچنین هوشنگ کیالاشکی از دوستان بسیار نزدیک مرحوم قوام الدینی مطلبی در وصف او قرائت کرد.

روحش شاد و یادش گرامی باد!

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ دیدگاه مطلب براي " مراسم ترحیم علی قوام الدینی با حضور بسیاری از اساتید و قدیمی های مددکاری اجتماعی " ارسال شده است.

  1. دارا گفت:

    بازرگان کی دکتر شد؟

ارسال نظر


آخرین موضوعات