کد خبر: 15112 | تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵:۱۲ - سه شنبه ۹ خرد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

یک نماینده مجلس: بخش‌های مددکاری اجتماعی و توانبخشی در گیلانغرب باید تقویت شود‌

نماینده گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل ذهاب در مجلس گفت: باید بخش‌های توانبخشی، مددکاری اجتماعی و روانشناسی در شهرستان گیلانغرب تقویت شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه فرهاد تجری در شورای اداری شهرستان گیلانغرب با اشاره به نیازمندی‌های این شهرستان در زمینه خدمات بهزیستی، اظهارداشت: جامعه هدف این شهرستان با گذشت سالیان دراز پس از جنگ هنوز از تبعات و مشکلات روانی ناشی از جنگ رنج می بارد.

نماینده مردم گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با بیان باید به تقویت مراکز بهزیستی و درمانی این شهرستان از نظر امکانات و کارکنان مجرب نگاه ویژه و متفاوتی داشت، بیان کرد: در زندگی این مردم، حتی زاد و ولد  و درمان هم آثار ناشی از آسیبهای روانی ناشی از جنگ مشاهده می‌شود.

تجری تقویت امکانات و تجهیزات مراکز بهزیستی را برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان بسیار مهم دانست و افزود : وقتی یک مرکز بهزیستی در شهرستان فاقد تجهیزات و امکانات باشد نباید انتظار خدمات درمانی و روانی مطلوب به مددجویان را از آن داشت.

وی تجهیز مراکز شهرستانی را به دلیل دوری از مرکز استان ضروری دانست و بیان کرد: شهرستان گیلانغرب فاقد مراکز توانبخشی و گفتار درمانی است.

نماینده مردم گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار ما این است که در یکی از شهرستانهای حوزه استحفاظی با برپائی مراکز بهزیستی بعد مسافت را کاهش دهیم.

تجری تامین مالی مراکز بهزیستی را از دیگر اقدامات لازم برای این شهرستان دانست و اظهارکرد: کمک هزینه‌های درمانی مددجویان کفاف مخارج درمانی و توانبخشی آنها را نمیدهد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات