کد خبر: 15285 | تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶:۲۵ - پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

طرح بسیج و سپاه برای مقابله با آسیب های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار علی فضلی در جریان سفر به تبریز با ادای احترام به شهدای استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: ساکنان این محلات محروم را همچون عائله خود می‌دانیم و با همه توان به‌دنبال محرومیت‌زدایی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی با به‌کارگیری توان نیروی مردمی بسیج هستیم.

وی ادامه داد: این استان توفیقات بسیاری در خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی داشته و دیار شهیدان بزرگواری چون شهید آقا مهدی و حمیدآقا باکری، تجلایی و یاغچیان است که این شهدای بزرگوار حق بسیاری بر گردن ما دارند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین که برای شرکت در جلسه قرارگاه جوادالائمه سازمان بسیج مستضعفین به همراه مسؤولانی از وزارت کشور و دستگاه‌های مختلف به آذربایجان‌شرقی سفر کرده است، اظهار امیدواری کرد: بسیج توفیق بیشتری در کمک به دستگاه‌های مسؤول در زمینه محرومیت‌زدایی داشته و بیش از پیش موفق به خدمتگزاری به مردم عزیز باشد.

سردار فضلی در تشریح طرح کرامت بیان کرد: بسیج در حوزه آسیب‌های اجتماعی و محرومیت‌زدایی که دغدغه اصلی مردم و نگرانی رهبر معظم انقلاب است در قالب طرح کرامت در 7 استان کشور اقدامات وسیعی را با مشارکت وزارت کشور و دیگر دستگاه‌های مسؤول پیگیری می‌کند. مردم در این محلات دچار محرومیت هستند و معضلات اجتماعی به نسل جوان آسیب زده است. ما ساکنان این محلات محروم را همچون عائله خود می‌دانیم و با همه توان به‌دنبال محرومیت‌زدایی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی با به‌کارگیری توان نیروی مردمی بسیج هستیم.

وی با اشاره به اهداف اساسی این طرح و گام‌های موفق در 70 محله انتخاب شده برای اجرای طرح کرامت گفت: قطعاً با روحیه جهادی و بسیجی و با هماهنگی و بسترسازی لازمه این طرح به نتایج بهتری خواهد رسید.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سوابق درخشان سپاه و بسیج در آذربایجان‌شرقی در حوزه مقابله با آسیب‌های اجتماعی و محرومیت‌زدایی، از میزبانی سپاه عاشورا تقدیر کرد و گفت: بخش نخست جلسه امروز به اخذ گزارش و پیگیری اجرای طرح کرامت در 70 محله منتخب 7 استان کشور اختصاص داشته و بعدازظهر امروز نیز اجرای موفق طرح کرامت 2 در استان آذربایجان‌شرقی به عنوان الگوی دیگر استان‌های مجری طرح محور بحث خواهد بود.

سردار فضلی در پایان اظهار امیدواری کرد که با فضل الهی در آینده نه چندان دور شاهد نتایج مثبت این طرح در محلات محروم مواجه با آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود. گام‌های مهم اولیه برداشته شده است و با پیش‌بینی الگوهای اجرایی قطعاً شاهد آبادانی این محلات و رفع معضلات اجتماعی خواهیم بود.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات