کد خبر: 15349 | تاریخ انتشار: ۸:۱۳:۰۰ - چهارشنبه ۴ مرد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

متن سخنرانی رئیس انجمن اردبیل در مراسم تجلیل از پروفسور زاهدی اصل

در مراسم تجلیل از پروفسور زاهدی اصل رئیس انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل متنی قرائت نمودند که مورد تشویق حاضرین قرار گرفت. محتوای این متن به شرح زیر می باشد:

 

استاد بزرگ و از معماران شایسته مددکاری اجتماعی ایران
جناب پروفسور محمد زاهدی اصل
توسعه ، حفظ و حراست از ارزشهای ناب حرفه مقدس مددکاری اجتماعی در گروی تلاشهای دلسوزانه انسانهایی است که روح فکر والایشان سرشار از عشق به راه و سلوک امام علی (ع)، بزرگ پرچمدار مددکاری اجتماعی در عالم اسلام می باشد.
روز سوم مرداد سال 96 ، روز بزرگی برای جامعه مددکاری اجتاعی استان اردبیل در تقویم مددکاری اجتماعی رقم خورد. و سبلان پذیرای حضرتعالی است که به گواهی تاریخ یکی از با افتخارترین اساتید حرفه مظلوم مددکاری اجتماعی در کشور ایران می باشید. جنابعالی با بیش از چهار دهه تدریس، تحقیق و پژوهش و تالیف دهها کتاب و مقاله در حوزه علوم یاورانه ، هزاران شاگرد فرهیخته تربیت و تحویل جامعه داده اید.از معماران پیشکسوت مددکاری اجتماعی ایران و یکی از شاگردان خلف مرحوم ستاره فرمانفرمائیان که همواره مدافع کیان رشته تحصیلی مددکاری اجتماعی در ایران بوده اید و همیشه نقش پررنگی در شکل گیری و توسعه آن داشته اید.
بدینوسیله از تلاشهای ارزنده، کوششهای صادقانه و مساعی هوشمندانه حضرتعالی به عنوان افتخار بزرگ سرزمین سبلان، در حوزه تولید علم و خدمت به حرفه مددکاری اجتماعی تقدیر و تشکر نموده ، و از درگاه خداوند متعال کمال تندرستی و دوام توفیقات را آرزومندیم.
انجمن مددکاران اجتماعی استان اردبیل
به نمایندگی از جامعه مددکاران اجتماعی ایران

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات