کد خبر: 15615 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲:۵۱ - سه شنبه ۲۳ آبا ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

کنگره بین المللی 60 سال مددکاری اجتماعی در ایران در آخرین روزهای پاییز برگزار می شود

بنابر اعلام دبیرخانه کنگره بین المللی 60 سال مددکاری اجتماعی در ایران، این گردهمایی بزرگ مددکاران اجتماعی کشور در روزهای 27 و 28 آذرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

تفاوتی که این همایش با کنگره 50 سال مددکاری اجتماعی که در سال 86 برگزار شد دارد بین المللی بودن آن است. در این کنگره آنگونه که دبیر کنگره و رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران اعلام نموده است دکتر روری تروئل، دبیرکل فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی و همکاران ایشان از جمله خانم ماریکو کیموا، رئیس آسیا و اقیانوسیه فدراسیون جزو سخنرانان و مشارکت کنندگان خواهند بود.

همچنین جمعی از اساتید مددکاری اجتماعیو روسای انجمن های مددکاری اجتماعی از  کشورهای مختلف نیز برای شرکت و ایراد سخنرانی به ایران سفر خواهند کرد.

این کنگره می تواند فرصت مناسبی برای آغاز ارتباطات بین المللی مددکاران اجتماعی ایران باشد و راه را برای تعامل های علمی و اجرایی بین مددکاران و دانشگاهیان این رشته با سایر کشورها هموارتر نماید.

مطابق اطلاعات به دست آمده در  سال آینده همایشها و گردهمایی های دیگری نیز به همین مناسبت در سطوح مختلف برگزار خواهد شد و این می توان نقطه امیدوار کننده ای برای تحول در این حرفه باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات