کد خبر: 15696 | تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵:۱۸ - شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

اولین کنگره بین المللی 60 سال مددکاری اجتماعی در ایران و چند نکته

بزرگترین رویداد تاریخ مددکاری اجتماعی ایران به همت تلاش های شبانه روزی  انجمن مددکاران اجتماعی ایران به وقوع پیوست و بی شک پاسخی بود به یکی از مطالبات بزرگ جامعه مددکاران اجتماعی ایران.

اطلاع رسانی گسترده این کنگره و حضور حداکثری مسئولین ارشد مرتبط از قوای سه گانه، اساتید، دانشجویان و مددکاران اجتماعی و سایر علاقمندان ، و نیز حضور اساتید و مسئولین انجمن های مددکاری اجتماعی از 20 کشور جهان و در راس آن دبیر کل فدراسیون جهانی مددکاری اجتماعی ،  بدون شک این کنگره را به یکی از رویدادهای بزرگ بین المللی ایران مبدل ساخت.

امید است به برکت  تعاملات علمی صورت گرفته و انعقاد تفاهم نامه های علمی با کشورهای مختلف ، شاهد خروج مددکاری اجتماعی ایران از انزوا و آغاز حضور ایرانیان در عرصه های مختلف علمی جهان خواهیم باشیم.

جا دارد از تلاشهای ارزشمند و  چندین ماهه جمیع دست اندرکاران زحمت کش انجمن مددکاران اجتماعی ایران و در راس آن جناب سید حسن موسوی چلک، که مسئولیت اجرایی همه جوانب و هماهنگی های لازم را با جان دل به دوش گرفته، و به بهترین وجه مدیریت نمودند تقدیر و سپاسگزاری بعمل بیاوریم.

RelatedPost

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ دیدگاه مطلب براي " اولین کنگره بین المللی 60 سال مددکاری اجتماعی در ایران و چند نکته " ارسال شده است.

  1. غلامحسین محجوبی سیاهکلی گفت:

    سلام ، کار دشواری را بصورت آبرومندانه انجام دادید ، امّیدوارم عرض خسته نباشید من نیز تا حدّی از خستگی شما بکاهد ؛ امّید است این حرکت پُر انعکاس اسباب باز بینی و باز سازی مددکاری اجتماعی در کشورمان گردد مانند موارد : ایجاد سازمان نظام مددکاری اجتماعی ایران ، سطح بندی مددکاران اجتماعی بر اساس تحصیلات وسوابق تجربی ، تجدید نظر اساسی در دروس این رشته خصوصاً تحوّل و ارتقاء جایگاه کارورزی واقعی و … دوستدار شما : محجوبی

ارسال نظر


آخرین موضوعات