کد خبر: 15736 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۴:۱۹ - شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

اطلاعیه خیلی مهم: مجمع عمومی انجمن روز چهارشنبه ساعت 14 تا 17 برگزار می شود

انجمن مددکاران اجتماعی ایران در اطلاعیه شماره 5 خود، زمان و مکان برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات را اعلام نموده است. در ادامه می توانید متن اطلاعیه را ببینید:

بدین وسیله به اطلاع اعضای محترم (پیوسته) انجمن مددکاران اجتماعی ایران می رساند که به استناد ماده ۱۰ فصل ۳ اساسنامه انجمن « مجمع عمومی عادی انجمن مددکاران اجتماعی ایران» در روز چهارشنبه مورخ ۲۷ دیماه ۹۶ از ساعت ۱۴ لغایت ۱۷ در محل باشگاه شماره یک شرکت ملی نفت، واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سید خندان، خ مجتبایی، خ دیلمان، خ قهرمان، نبش خیابان لاهیجان برگزار می گردد. دستور جلسه این مجمع به شرح زیر است:

۱- استماع و رسیدگی به گزارش هیات مدیره و بازرس انجمن

۲- تعیین میزان حق عضویت سالانه و تصویب ترازنامه و بودجه انجمن

۳- انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن

در ضمن توجه به نکات زیر جهت شرکت در مجمع و داشتن حق رأی ضروری است:

۱- مطابق بند یک ماده “۷” اساسنامه انجمن، فقط اعضای پیوسته دارای مدرک دانشگاهی مددکاری اجتماعی ( یا علوم اجتماعی (گرایش خدمات اجتماعی)) دارای حق رای هستند.

۲- به دلیل اهمیت احراز هویت برای شرکت در مجمع، لطفاً اعضای محترم اصل کارت عضویت انجمن و کارت ملی را به همراه داشته باشید.

۳- انتخابات فقط در تهران برگزار می شود.

مطابق نظر وزارت کشور، اعضایی که امکان حضور در روز مجمع را ندارند می توانند به یک عضو پیوسته دیگر از طریق ثبت در دفترخانه رسمی وکالت دهند. لازم به ذکر است هر عضو فقط می تواند وکالت یک نفر دیگر را به عهده داشته باشد.

لگو جدید انجمن سایز گوچک

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات